Duket se bashkëpunimet janë goxha të suksesshme dhe pëlqehen shumë tek publiku. Sidomos nëse hedhim një vështrim në klasifikimin e “The Top List” gjatë këtyre 320 javëve, do të vëmë re se vërtet disa artistë duke bashkuar forcat së bashku, kanë sjellë hite të papërsëritshme. Por cilat kanë qenë disa nga bashkëpunimet më të suksesshme ndër vite dhe që mbahen mend më gjatë? Zbulojini më poshtë…

Flori Mumajesi, Ledri Vula “Beautiful”

Ardit Çuni, Vesa Smolica “Jena Na”

Elvana Gjata, Capital T, 2Po2 “Lejla”

Kida, Xhensila Myrtezaj “Uh baby”

Majk, Yll Limani “Krejt ti fala”

Ledri Vula x Gashi “Mine”

Mozzik x Kida “PP”

Kida x Ermal Fejzullahu “Tela”

Bojken Lako, Alban Kondi, Kastro Zizo “Mono”

Elvana Gjata x Yll Limani “E di”

Klajdi Haruni, Flori Mumajesi, Bruno “Nina”

Dafina Zeqiri, Muma, Ckricket “Pa ty”

Dafina Zeqiri, Lyrical Son “Llafe llafe”

Alban Skënderaj, Elgit Doda “Parajsa ime 2 Billionaire”

Butrint Imeri, Kida, Ledri Vula “Dale”