LEDRI VULA

Ja artistët me më shumë këngë njëkohësisht në klasifikim aktualisht!

Këtë javë, me hyrjen e disa këngëve të reja në klasifikimin e “The Top List” dhe me daljen e disa të tjerave prej listës, disa nga artistët në renditje, kanë disa këngë paralelisht. Por cilët janë ata dhe me cilat këngë përfaqësohen kaq suksesshëm? Këtë listë duket se e kryeson...

Çfarë po planifikojnë Luiz Ejlli dhe Ledri Vula?!

Duket se një bashkëpunim mjaft interesant është duke ardhur në muzikën shqiptare, teksa Luiz Ejlli dhe Ledri Vula janë parë së bashku në një studio muzikore, duke shtuar kuriozitetin e publikut. Në fakt, nuk është hera e parë që artistët shfaqen bashkë, teksa disa kohë më parë, fituesi i “BBVIP2” u pa...

Geasy dhe Ledri lënë mënjanë sherret e dikurshme dhe publikojnë këngën e shumëpërfolur!

Pas 12 vitesh erdhi bashkëpunimi i projektit të shumëpritur nga Ledri Vula dhe Ghetto Geasy. Ashtu siç edhe kishin lajmëruar prej pak kohësh tanimë, dy ndër reperët më të suksesshëm shqiptarë, bashkuan forcat për të na sjellë një hit të ri. “Thuj” titullohet kënga e cila shoqërohet edhe me videoklip....

Ja artistët me më shumë këngë njëkohësisht në listë!

Këtë javë, me hyrjen e disa këngëve të reja në klasifikimin e “The Top List” dhe me daljen e disa të tjerave prej listës, disa nga artistët në renditje, kanë disa këngë paralelisht. Por cilët janë ata dhe me cilat këngë përfaqësohen kaq suksesshëm? Këtë listë duket se e kryeson...

Pas 12 vitesh, Ledri dhe Ghetto Geasy bashkojnë forcat për një projekt të ri muzikor!

Ghetto Geasy dhe Ledri Vula disa muaj më parë performuan së bashku pas 12 vitesh. Dyshja, të cilët nuk pasur komunikim me njëri-tjetrin prej shumë vitesh, u ribashkuan në një klub nate. Dhe tani, ata kanë bërë të ditur se pas një kohe të gjatë kanë bashkuar forcat edhe për...

Ledri Vula më mirë me, apo pa Faton Shoshin?!

Reperi i njohur Ledri Vula është padyshim ndër  artistët më të pëlqyer të tregut nga një numër i madh fansash. Ndër vite ai i ka rezistuar skenës, duke qenë gjithmonë “On Top”. Duket se një karrierë e qëndrueshme për kaq shumë vite është edhe rezultat i menaxhimit të mirë të saj....

Pranvera me një lule s’vjen… Asgjë e re në krye të listës, sërish triumfon ‘Kanga e Drake’!

Një javë e re, por me shumë pak ndryshime në klasifikimin e “The Top List”. Top 5 thuajse nuk ka asnjë ndryshim nga java e kaluar. Kreu i javës shkon sërish për Mc Kresha dhe Lyrical Son me “Shake it (Kanga e Drake)”, njësoj si javën e kaluar. Këto javët...

Ekipi i futbollit Atletico Madrid zgjedh këngën e Florit dhe Ledrit për postimin e tyre…

Një nga ekipet më të vjetra spanjolle, Atletico Madrid, është tejet aktiv në rrjetin social TikTok. Përmbajtje me pyetje, pjesë nga stërvitjet dhe shumë momente gazmore të futbollistëve postohen me bazë ditore në llogarinë zyrtare të ekipit. Pyetja e radhës që iu drejtua ndjekësve të faqes së ekipit ishte për...

Një Top 10 i larmishëm këtë javë…

Sa ndryshime, po aq dhe të njëjta projekte në vendet e para në klasifikimin e kësaj jave të “The Top List”. Por ajo që na intereson të gjithëve, është kënga e vendit të parë. Për këtë javë, Bardhi ka rrëmbyer fronin me “Tradhtare”, me një vend më lart nga java...