ERMAL FEJZULLAHU

Së shpejti një bashkëpunim mes Bardhit, Ermal Fejzullahut dhe Luizit?!

Mesa duket një projekt bombastik do të vijë së shpejti nga treshja Bardhi, Luiz dhe Ermal. Së fundmi, një postim është shpërndarë në Instagramin e Bardhit ku paralajmërohet një projekt i ri mes tij, Luiz Ejllit dhe Ermal Fejzullahut. Asnjëherë më parë treshja nuk ka bashkëpunuar me njëri-tjetrin, kështu që...

Ja cilat janë 10 këngët e listës që i shkojnë më shumë Janarit!

Viti 2023 që lamë pas ka qenë goxha surprizues dhe shumë i ngjeshur me projekte të reja muzikore. Dhe ja ku tashmë kemi hyrë në vitin e ri dhe përballemi me të tjera surpriza. Janari është konsideruar një muaj pa shumë prurje të reja muzikore dhe ja ku e vërtetojmë edhe...

Top 5 nuk ndryshon për të tretën javë rradhazi!

Një tjetër surprizë në klasifikimin e kësaj jave në “The Top List”. Për të tretën javë radhazi, renditja në Top 5 nuk ka ndryshuar aspak. Ndërkohë që javën e kaluar nuk kishin asnjë hyrje të re, e gjithë vëmendja ishte tek pozicionimi i Top 5 projekteve në listën e 100...

Top 5 thuajse asnjë ndryshim këtë javë!

Një javë e re, por me shumë pak ndryshime në klasifikimin e “The Top List”. Top 5 thuajse nuk ka asnjë ndryshim nga java e kaluar. Fronin e vendit të parë e mban sërish Luiz Ejlli me kolonën zanore të filmit “Në kuadër të dashurisë”, që mban titullin “Pa ty”....

Një tjetër këngë ‘e lashtë’ largohet nga lista, ja cilat janë këngët që i kanë rezistuar javëve!

Këtë javë në klasifikimin e ri të “The Top List” kemi pasur 4 hyrje të reja, 4 projekte muzikore. E kjo do të thotë që 4 projekte më të vjetra janë larguar nga Top 100. Tek këto të fundit, ka qenë dhe kënga që deri tani mbante ‘fronin’ si më...

Fifi dhe Ermal Fejzullahu menjëherë në vend të dytë të listës!

Bashkëpunimet mes artistëve më në zë të tregut nuk janë diçka e re për publikun. Por një bashkëpunim i dytë mes tyre, kjo po që është një surprizë. Dhe një rast i tillë ka ndodhur dhe së fundmi. Fifi dhe Ermal Fejzullahu kanë bashkuar sërish forcat në një tjetër bashkëpunim...

Ja tre këngët me më shumë javë aktualisht në “The Top List”!

Klasifikimi i Top Awards është shndërruar në një nga përzgjedhësit më të mirë të muzikës moderne shqiptare. Nga java në javë kësaj liste i shtohen projekte të reja, duke lënë jashtë saj disa këngë të tjera, të cilat nuk mund të marrin votat e mjaftueshme për të qëndruar në klasifikim....

Do të vijnë me një bashkëpunim, Elgit Doda zbulon detajin nga projekti me Ermal Fejzullahun!

Elgit Doda ka paralajmëruar se kjo verë do të ketë shumë këngë të reja dhe bashkëpunime dhe vetëm pak ditë më parë, producenti ka zbuluar dhe duetin e tij të parë për këtë verë që do të jetë me artistin Ermal Fejzullahu. Me anë të një Instastory, Elgiti na ka zbuluar një...

Romeo Veshaj dhe Ermal Fejzullahu festojnë një tjetër sukses!

Përpos aktrimit dhe moderimit vëllezërit Veshaj prej pak kohësh kanë nisur karrierën e tyre dhe në muzikë, ku kanë arritur të kenë shumë sukses. Binjakët i kemi parë të bashkëpunojnë në projektet muzikore me këngëtarin dhe producentin e njohur, Elgit Dodën, me të cilin kanë lançuar mjaft këngë të suksesshme...