FLORI MUMAJESI

Ekipi i futbollit Atletico Madrid zgjedh këngën e Florit dhe Ledrit për postimin e tyre…

Një nga ekipet më të vjetra spanjolle, Atletico Madrid, është tejet aktiv në rrjetin social TikTok. Përmbajtje me pyetje, pjesë nga stërvitjet dhe shumë momente gazmore të futbollistëve postohen me bazë ditore në llogarinë zyrtare të ekipit. Pyetja e radhës që iu drejtua ndjekësve të faqes së ekipit ishte për...

Romeo këndoi këngën e tij në BBV3, reagon Flori Mumajesi: “Nëse fiton…”

Shumë pak ditë kanë kaluar nga startimi i “Big Brother VIP 3” por zhurma e tij ka pushtuar menjëherë median online. Një video e Romeos, teksa imiton Flori Mumamjesin, teksa këndon këngën “Me sy mbyllur”, ka marrë menjëherë vëmendjen e publikut por jo vetëm. Kantautori i famshëm ka reaguar gjithashtu...

Duke kënduar këngën e tij, Romeo Veshaj imiton Flori Mumajesin!

Mbrëmjen e së shtunës në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP Albania”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. 18 banorë u bënë pjesë e shtëpisë më...

Kush e zhgënjeu Flori Mumajesin?! Postimet e tij ngjallin dyshim tek fansat!

Flori Mumajesi prej kohësh nuk ka publikuar projekt të ri muzikor, madje disa muaj më parë, ai zbuloi se kishte fshirë disa nga këngët e tij nga kanali i Youtube, për të parë nëse muzika e tij do i mungonte publikut. Vetëm disa javë më parë, përmes një postimi, Flori dhe...

5 këngët më romantike për t’ia dedikuar dashurisë suaj!

Po, e dimë që Shën Valentini ka kaluar, por kjo nuk do të thotë se gjestet e bukura për partnerin apo partneren duhet të fillojnë dhe mbarojnë po atë ditë. Gjeni momentin për të surprizuar gjithmonë dashurinë tuaj, jo vetëm për Shën Valentin. E teksa dashuria ndodhet ende në ajër,...

Ja 5 këngë nga Top 100 që i shkojnë ditëve me shi! 

Teksa jemi duke përjetuar disa ditë të zymta e me shi, është normale që të ndihet paksa melankolia. E nëse edhe ju i përkisni këtij grupi, ky është artikulli i duhur për ju. Dihet tashmë që koha me shi dhe e vrenjtur ’shijohet’ më mirë teksa qëndroni në shtëpi, me...

Aurela Gaçe dhe Flori Mumajesi, dy artistët më të votuar të javës!

Një sërë surprizash solli kjo javë në klasifikimin e “The Top List”. Disa nga projektet e artistëve më në zë janë rritur me shumë pozicione brenda një jave të vetme. Por kush janë ato? Surpriza e kësaj jave mban firmën e Aurela Gaçes dhe Flori Mumajesit. Projektet e tyre janë...

Flori, strateg marketingu – ja si i funksionoi suksesi i këngës së re!

Të gjithë ne mezi e prisnim një këngë të re nga Flori Mumajesi. Dhe më në fund pritjes sonë i erdhi fundi kur artisti na prezantoi me ”Mbaroj për ty”. Megjithatë, ky projekt u parapri me goxha surpriza. Si fillim, para disa muajsh Flori na paralajmëroi se ishte duke planifikuar...

Ja ku renditet kënga e rikthimit të Flori Mumajesit!

Kryefjala e ditëve të fundit ka qenë padyhim Flori Mumajesi. Deklaratat e tij të fundit kanë bërë xhiron e rrjetit këto ditë. Artisti para pak ditësh publikoi disa video në Instagramin e tij ku i drejtohej fansave se ka fshirë disa prej këngëve të tij më të njohura nga platforma...