XHENSILA MYRTEZAJ

Nënë për herë të dytë, Xhensila Myrtezaj emocionon me fjalët dedikuar vogëlushit të saj!

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilit së bashku me partnerin e saj, Bes Kallaku, i kanë vendosur emrin shumë të veçantë, Amen. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Xhensila përmes...

Xhensila sjell hitin e saj për verën – ja si qëndron me këngët e tjera në verat e së shkuarës!

“T’i fala” titullohet bashkëpunimi i dyshes Xhensila Myrtezaj dhe Majk që ka vetëm disa ditë që është publikuar dhe ka arritur në kaq pak kohë një super sukses. Kjo këngë ka hyrë këtë javë në klasifikimin e ”The Top List” dhe votat e publikut e kanë renditur në vend të...

Projekti surprizë i kësaj vere, Xhensila dhe Majk bashkojnë forcat!

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare shumë e pëlqyer nga publiku dhe këngët e saj numërojnë miliona klikime vetëm pak ditë pas publikimit. Pas projektit të saj më të fundit, “Yjet” në bashkëpunim me Klajdi Harunin, këngë e cila u prezantua në finalen e madhe të edicionit të dytë të “BBV”, artistja...

Xhensila dhe Klajdi Haruni flasin për këngën “Yjet”: “Kemi patur shumë vuajtje…”

Mbrëmja e 6 majit shënoi dhe finalen e spektaklit të madh që ka mbajtur të gozhduar shqiptarët pas ekranit, “Big Brother VIP”. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me...

Xhensila Myrtezaj dhe Klajdi Haruni vijnë me këngën “Yjet”, epiteti i cili personifikon banorët e “BB VIP”! 

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania” janë në qendër të vëmendjes. Banorët e “BBV2” po përfliten kudo në rrjet dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë. Videot e tyre komentohen pafund nga fansat, por...

Së shpejti kemi surpriza nga Xhensila!

Xhensila Murtezaj është ndër artistet më të preferuara të publikut shqiptar e jo vetëm. Jo vetëm me projekte të reja muzikore, por këngëtarja është gjthashtu shumë aktive dhe me koncerte të shumta, ku duhet thënë se arrin t’i mbushi sallat plot. Ka rreth një muaj që Xhensila ka publikuar projektin...

Xhensila dhe Kidda vijnë me një hit TikTok-u!

Bashkëpunimi i Xhensilës dhe Kiddës sigurisht që do ishte një sukses i padiskutueshëm. Kur dy artistë të përmasave të tilla bëhen bashkë, surprizat nuk mungojnë. “Më do” titullohet bashkëpunimi i tyre që ka hyrë këtë javë në klasifikimin e ”The Top List”. Ky projekt me votat e publikut ka arritur...

Xhensila Myrtezaj në punë e sipër për projektin e radhës!

Xhensila Myrtezaj është padyshim një nga këngëtaret më të preferuara të publikut. Ajo numëron një sërë hitesh, si balada ashtu dhe këngë ritmike. Vera që lamë pas ishte shumë produktive dhe e suksesshme për Xhensilën, duke sjellë disa projekte mjaft të pëlqyera nga audienca. Por ajo ka rezervuar surpriza të...

Kush është hiti i verës deri më tani?!

Jeni ju ata të cilët i keni votuar si të preferuarit tuaj për të hyrë në klasifikimin e 100 këngëve më të mira shqiptare në Top Awards dhe po ju ata që me votat tuaja po i mbani ende në klasifikim. Këtë verë ka pasur një prurje të madhe projektesh...