MUMA

Samanta dhe Muma bëhen sërish bashkë për “Valla”!

Këngëtarja e njohur Samanta Karavella ka ardhur me një projekt të ri muzikor. Këtë herë ajo ka ardhur së bashku me Muma për të sjellë “Valla”. Bashkëpunimi i tyre është përqafuar menjëherë nga publiku, të cilët me votat e tyre e kanë futur në klasifikimin e javës të “The Top...

Lumi B rikthehet pas 7 muajsh dhe bëhet direkt viral!

Një tjetër bashkëpunim i shtohet kësaj vere dhe po ashtu dhe klasifikimit të “The Top List”. Ashtu siç kishin paralajmëruar kohët e fundit, Muma dhe Lumi B janë bërë bashkë për të sjellë projektin e radhës. “Nale nale” titullohet kënga e tyre e re që është votuar nga fansat për...

Disa nga këngët e verës së kaluar që po rezistojnë ende në “The Top List”!

Vera e kaluar ishte plot me projekte të reja që u kthyen menjëherë në hite të padiskutueshme. Madje vazhdojnë të jenë ende ndër më të preferuarat e publikut edhe sot pasi ende votohen dhe janë në klasifikimin e “The Top List”. Ja cilat janë ato… Butrint Imeri x Kida x...

Dafina Zeqiri edhe njëherë me Muma, por a do përsërisin suksesin e “Pa Ty”?!

Nuk ka diskutim që “Pa ty”, bashkëpunimi mes Dafinës, Muma-s dhe Cricket pati një sukses të jashtëzakonshëm. Kënga fillimisht, u publikua vetëm nga Cricket dhe Muma me po të njëjtin titull dhe rezultoi shumë e pëlqyer nga publiku duke numëruar shumë klikime. Mirëpo ‘remix-i’ i sjellë një muaj më vonë...

Ja cilat janë bashkëpunimet më të suksesshme në 320 javë klasifikim!

Duket se bashkëpunimet janë goxha të suksesshme dhe pëlqehen shumë tek publiku. Sidomos nëse hedhim një vështrim në klasifikimin e “The Top List” gjatë këtyre 320 javëve, do të vëmë re se vërtet disa artistë duke bashkuar forcat së bashku, kanë sjellë hite të papërsëritshme. Por cilat kanë qenë disa...

Publiku vendosi, çunat e “The Top List” ngjajnë më mirë në këtë model flokësh…

Që ne kemi artistët më me stil kjo gjë dihet tashmë. Por nëse ju kishte dalë nga mendja, çunat tanë kanë eksperimentuar disa herë me stilin e tyre të flokëve, nga flokë të gjatë në ato të shkurtër. Nisur nga votimet tuaja në InstaStory, ju keni vendosur se ata ngjajnë...

Klasifikimi i ri i javës, Cricket del, Cricket hyn…

Me klasifikimin e kësaj jave në “The Top List” u hasëm me disa surpriza. Ndër të tjera ishte dhe një nga hyrjet e reja. Cricket dhe Muma kanë ardhur në një bashkëpunim, të titulluar “Thema”. Dhe rastësisht me hyrjen e re të këtij projekti në klasifikimin e kësaj jave, një...

Muma zbulon gjithçka për projektet e tij më të suksesshme!

Artisti i njohur Muma ka qenë i ftuar në një lidhje telefonike për emisionin “Pardon My French” në Top Albania Radio. I njohur për një sërë projekt muzikore, Muma ndër të tjera, ka folur edhe për një nga këngët më të preferuara dhe më të suksesshme “Pa ty”. Artisti nuk la asgjë...

Ja një himn për tradhëtinë nga Muma dhe Elinel!

Nëse ju kanë ardhur në ‘majë të hundës’ këngët e dashurisë, ja ku po ju sjellim një lajm të mirë. Muma dhe Elinel janë bërë bashkë për të sjellë një këngë për tradhëtinë. E nëse edhe kjo nuk jua mbush mendjen, nuk e dimë se çfarë do ta bëjë. Projekti...