Këtë javë në “The Top List” kemi patur plot 13 hyrje të reja të projekteve muzikore. Kjo shënon kështu dhe javën me më shumë hyrje të reja për vitin 2021.

Deri më tani kemi hasur shumë projekte mjaft të pëlqyera nga publiku në këtë sezon veror dhe duket se do të vazhdojë të ndiqet nga shumë të tjera që do vijnë.

Le t’i hedhim një vështrim hyrjeve të reja që i janë bashkëngjitur listës së 100 këngëve më të mira shqiptare në “Top Awards”. Ajo që bën përshtypje është se këngëtari Renis Gjoka ka ardhur me tre vende në klasifikim, tre këngë të dala nga koncerti i tij i titulluar “Rock The Dictator”.

Dren Abazi – Hana
Alban Skënderaj ft. Elgit Doda – Parajsa ime 2 (Billionare)
Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni – Nina
Ronela Hajati ft. Vig Poppa – Alo
Samanta – Mala x Cha Cha Cha
Lumi B ft. Xhensila – Prit Pak
Sardi ft. Arnon – Shpetimtar
Egli – Adios
Olimpia -BB Wine
Adam Reeves – Gettin’ Down
Renis Gjoka ft. Eugent Bushpepa – Thyej Qafen (Rock the Dictator)
Renis Gjoka ft. Robert Aliaj Dragot – Fenomenal (Rock the Dictator)
Renis Gjoka – Nese neser zgjohem prape (Rock the Dictator)