ARNON

Jonisa dhe Arnon tregojnë çdo gjë rreth projektit të tyre “I Got You” dhe planeve për të ardhmen!

Mbrëmjen e kaluar kanë qenë të ftuar në emisonin e “Lacio” në Top Albania Radio, Arnon dhe Jonisa. Dy artistë të rinj shumë vizionarë, të cilët kanë folur në lidhje me projektin e tyre, të titulluar “I Got You”. Ata kanë folur gjithashtu edhe për detajet më reja të projekteve...

Më thoni që vera mbaroi pa thënë që vera mbaroi…

Padyshim që kjo verë ka bërë që artistët të jenë sa më produktivë dhe të sjellin sa më shumë projekte të reja. Ndoshta kjo ka qenë dhe vera me më shumë këngë të publikuara ndonjëherë. Çdo javë ka pasur shumë hyrje të reja dhe keni qenë ju ata që i...

Kjo ishte java me më shumë hyrje të reja për vitin 2021

Këtë javë në “The Top List” kemi patur plot 13 hyrje të reja të projekteve muzikore. Kjo shënon kështu dhe javën me më shumë hyrje të reja për vitin 2021. Deri më tani kemi hasur shumë projekte mjaft të pëlqyera nga publiku në këtë sezon veror dhe duket se do...

Nëse “Nina” dhe “Parajsa” janë klipe të mira, ne mendojmë se kjo është video më e mirë e verës…

Ndërkohë që shumica janë përqëndruar tek dy nga këngët verore të publikuara së fundmi, “Nina” e artistëve Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi Haruni, si dhe “Parajsa Ime 2” e Alban Skënderaj dhe Elgit Dodës, ne duam të ndalemi pak te një tjetër hit po kaq i sukseshëm, për të mos...

Çmendet “Top 10”, tre këngët që janë ngjitur me më shumë pozicione këtë javë

Kjo javë ka ardhur me shumë ndryshime sa i përket pozicionimit të këngëve por kryesisht “Top 10” është ajo që është “çmendur”. Tre janë këngët që kanë korrur një super sukses këtë javë, duke u futur menjëherë në 10-shen e këngëve më të dëgjuara të javës. Kënga e parë që...

Arnon dhe Killua rikthehen me “remake-un” e “Te Molla”

Me Arnon, emri i vërtetë i të cilit është Mario Hysneli, jemi njohur thuajse para një viti, falë projektit muzikor “4U”, ku 20-vjeçari nga Tirana së bashku me Jonisën u renditen mjaft mirë në atë kohë në klasifikimin e “The Top List”, madje duke arritur edhe vendin e dytë. Ndërsa...

Njihuni me Arnon dhe Jonisa, hyrjen më të re të “The Top List”

Arnon, emri i vërtetë i të cilit është Mario Hysneli, është një student 19-vjeçar i cili jeton në Tiranë. Pavarësisht se studion për Inxhineri Informatike, muzika është një pasion për Arnon, i cili preferon të kompozojë muzikë elektronike eksperimentale duke përfshirë zhanre të ndryshme si “Tropical House”, “Deep” dhe “Progressive”....