Vera e kaluar ishte plot me projekte të reja që u kthyen menjëherë në hite të padiskutueshme. Madje vazhdojnë të jenë ende ndër më të preferuarat e publikut edhe sot pasi ende votohen dhe janë në klasifikimin e “The Top List”. Ja cilat janë ato…

Butrint Imeri x Kida x Ledri Vula – Dale

Ledri Vula – Don mo

Alban Skënderaj ft. Elgit Doda – Parajsa ime 2 (Billionaire)

Dafina Zeqiri ft. Lyrical Son – Llafe Llafe

Elvana Gjata x Yll Limani – E di

Cricket x Muma x Dafina Zeqiri – Pa ty

Majk x Ledri Vula – Marr

Elvana Gjata – Loti

Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni – NINA

Alban Skënderaj – Zjarr në shpirt