menu
Debutimi zhgënjyes i Kiara Titos në jetën publike të Butrint Imerit

Debutimi zhgënjyes i Kiara Titos në jetën publike të Butrint Imerit

Vendi i parë nuk ndryshon por Ledri Vula dhe Alban Skënderaj në konkurrencë me njëri-tjetrin

Barazohet rekordi i javës me më shumë hyrje të reja, pas javës së 134-t, në korrik 2018-të

Dojna dhe Vlashenti tregojnë gjithçka për “Copëzat”, që nga ideja e këngës deri tek rrëzimi i Dojnës gjatë klipit

Kush është Filonid-i? Zbuloni kategorinë Artistë

#LIVE
E Diel, 10:15
E Shtunë, 12:00
E Martë/E Shtunë, 19:00
E Enjte, 12:00, 18:00
E Premte, 18:00
#LAJME
#Më të Lexuarat
#VJs

@topawards
Instagram: @topawards
Facebook: @topmusicawards
Twitter: @top_awards
SnapChant: @topmusicawards
Youtube
#topmusicawards2016
#RedCarpet
#FOTO