FOTO

Elvana Gjata në koncertin e saj spektakolar, “Dekada”!

Elvana Gjata mbajti koncertin e saj madhështor “Dekada” më 22 qershor në stadiumin Air Albania. Artistja shkriu në skenën gjigante, të ndërtuar në stadium me efekte dhe grafika të veçanta, karrierën e saj 20-vjeçare. Gjatë dy dekadave në tregun muzikor shqiptar, artistja ka marrë dashamirësinë e mijëra njerëzve që i...

Shpat Deda në ”Udhëtimin e tij në fjalë e tinguj”…

Këtë herë “A Live Night” kthehet me një speciale për Shpat Dedën dhe koncertin e tij autorial. Artisti solli koncertin e tij autorial më 19 dhe 20 maj në skenën e Katedrales Ortodokse në Tiranë. Me historitë e tij të dashurisë së jetuar dhe të humbur, me lotët, ëndrrat dhe ninullat. Koncerti...

Kejsi Tola prezanton albumin ”Luminous” dhe tregon bashkëpunimin me producentët ndërkombëtarë!

“A Live Night” erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura të publikut. Jo vetëm për muzikën dhe artin e mirë që sjell, por Kejsi Tola ka ruajtur gjithmonë një imazh shumë të pëlqyer nga audienca prej vitesh. Këngëtaren e kemi parë shumë rrallë në dalje...

“Luminous” nga Kejsi Tola, të dielën ora 20:05 në Top Channel dhe Top Albania Radio!

Këngëtarja shqiptare Kejsi Tola ka bërë një hap të madh përpara në karrierën e saj muzikore. Ajo organizoi një event madhështor për promovimin e albumit të saj me titullin ”Luminous”. Ky koncert inovator u mbajt mes miqsh dhe personalitetesh të medias dhe muzikës. Në këtë event nuk munguan dashamirësit e...

Fifi gjatë xhirimeve të natës së saj në ”A Live Night”!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste shumë e dashur dhe e komentuar, pikërisht Fifi. Një artiste me kuptimin e plotë të fjalës, shumë e talentuar, por edhe shumë punëtore njëkohësisht, Fifi na zbuloi gjithçka në lidhje me dashurinë e saj të madhe muzikën. Hapat...

Disa nga momentet e Xhensila Myrtezaj në “A Live Night”!

Xhensila Myrtezaj ishte artistja e këtij episodi të “A Live Night”. Duke na njohur me një anë tjetër të sajën, Xhensila gjithashtu ka performuar dhe disa nga hitet e saj më në zë. Artistja rrëfeu çdo të pathënë lidhur me karrierën e saj, hapat e parë në muzikë, sakrificat, vështirësitë...

Gjon’s Tears në “A Live Night”!

Gjon’s Tears, një artist shumë i dashur dhe i talentuar ishte i ftuar në episodin e kaluar të “A Live Night”. Gjon’s Tears erdhi me një intervistë shumë speciale dhe të vërtetë padiskutim. Teksa rrëfeu hapat e tij në muzikë, artisti gjithashtu këndoi disa nga hitet e tij muzikore, por...

Elhaida Dani gjatë xhirimeve të “A Live Night”!

Teksa, intervistat e saj janë shumë të rralla, përpos sukseseve të saj që të gjithë tanimë i dimë, ndjekësit nuk e njohin artisten pak më shumë. Pas kaq shumë sukseseve, Elhaida na rrëfen momentin që vendosi ‘të zbulojë veten’ dhe ku gjithçka ndryshoi për të. Përpos një interviste ndryshe ekskluzive për Top...

Ledri Vula në natën e tij në “A Live Night”!

I ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artist shumë i dashur dhe i talentuar, Ledri Vula. Në një intervistë si asnjëherë më parë, Ledri ka rrëfyer gjithçka për karrierën e tij muzikore dhe jo vetëm.