Elgit Doda ka paralajmëruar se kjo verë do të ketë shumë këngë të reja dhe bashkëpunime dhe vetëm pak ditë më parë, producenti ka zbuluar dhe duetin e tij të parë për këtë verë që do të jetë me artistin Ermal Fejzullahu. Me anë të një Instastory, Elgiti na ka zbuluar një detaj lidhur me këtë projekt me artistin e njohur.

Edhe pak ditë del kënga me dostin tim. A sa keni për të vuajtur.