DAVID DRESHAJ

Ja cilat janë ndryshimet e Top 10 për këtë javë!

Kjo javë nuk solli ndryshime shumë të mëdha për sa i përket klasifikimit të këngëve në Top 10, në krahasim nga java e kaluar. Kreun për këtë javë e ka marrë përsëri Elhaida Dani me një nga këngët e albumit të saj, “Zanin”, që duket se ka qenë më e...

Dy hyrje të reja në Top 5, zbulojini kush janë!

Këtë javë në “Top 5” kemi pasur dy projekte që na kanë surprizuar me renditjen e tyre. Bëhet fjalë për David Dreshaj me projektin e tij “Egoiste” që u rendit në vend të tretë dhe bashkëpunimi i Melindas, Nora Istrefit dhe Gjikos, “Ay Caramba”, që për këtë javë është në...

David Dreshaj nuk di të ndalet!

Një tjetër sukses nga artisti David Dreshaj! Këngëtari ka publikuar një tjetër këngë e cila i është bashkëngjitur menjëherë klasifikimit të “The Top List”. Bëhet fjalë për projektin e ri të titulluar “Egoiste”. Kjo këngë duket se është pritur shumë mirë nga publiku që e ka votuar për të qenë...

David Dreshaj vazhdon të publikojë hite!

David Dreshaj, një këngëtar i ri me moshë, por shumë i talentuar. Kënga e tij “Ta fala” aktualisht rendit në vendin e 88-të në klasifikim dhe është pjesë e “Top Awards” prej 8 javësh tashmë, ku vlen të përmendet se Davidi ka ardhur tepër ritmik. Që në momentet e para...

Nuk ndryshon kreu, ama “Top 5” nuk është i njëjti

Java e re në klasifikimin e “Top Awards” nuk ka ardhur me ndryshime të mëdha sa i përket kreut të listës, mirëpo “Top 5″ nuk është i njëjti krahasuar me një javë më parë. Vendi i parë vijon t’i përkasë Ledri Vulës dhe projektit të tij më të ri, “Don...

David Dreshaj për herë të parë me dy këngë në klasifikim

David Dreshaj është shndërruar në një ndër këngëtarët më të komentuar të mometit, i cili vijon të vijë tepër i vecantë në cdo prurje të re muzikore. “Ta fala” titullohet projekti më i ri i David, i cili është pritur mjaft mirë nga publiku shqiptar dhe këtë e vërteton më së...

David Dreshaj publikon këngën e re, a do jetë pjesë e listës?

David Dreshaj ka vendosur të jetë shumë aktiv në tregun muzikor së fundi dhe projektet e tij muzikore sa vijnë dhe bëhen më profesionale. “Ta fala” mban titullin kënga më e re e artistit, në të cilën Davidi ka ardhur tepër ritmik. Për këtë projekt muzikor, Davidi ka bashkëpunuar me...

David Dreshaj: “Lonely” e dua shumë si projekt

David Dreshaj është një tjetër hyrje e re e kësaj jave, i cili ka sjellë së fundmi projektin “Lonely”. David korri një super sukses me këngën “Nuk e dua”, e cila arriti të pozicionohej mjaft mirë në klasifikimin e “Top Awards” dhe duket se edhe projekti i tij më i...

David Dreshaj është tjetër nivel

David Dreshaj prej disa vitesh është pjesë e industrisë muzikore, ku nga viti në vit shohim një rritje profesionale të artistit dhe kjo është vënë re në projektin e tij më të fundit muzikor, “Nuk e dua”, një këngë të cilin artisti e ka sjellë në versione, shqip dhe anglisht....