Teksa jemi duke përjetuar disa ditë të zymta e me shi, është normale që të ndihet paksa melankolia. E nëse edhe ju i përkisni këtij grupi, ky është artikulli i duhur për ju.

Dihet tashmë që koha me shi dhe e vrenjtur ’shijohet’ më mirë teksa qëndroni në shtëpi, me një gotë të madhe kafe apo çaji para dhe me tinguj muzike të lehtë në sfond. Dhe ne po ju tregojmë 5 nga këngët e ”The Top List” që i përshtaten pikërisht kësaj kohe.

1. Shpat Deda – T’huj

2. Shpat Deda x Edona Vatoci – Terr

3. Flori Mumajesi – Mbaroj për ty

4. Vanesa Sono – Aroma jonë

5. Art Abazi – Jeta