VANESA SONO

5 këngët më romantike për t’ia dedikuar dashurisë suaj!

Po, e dimë që Shën Valentini ka kaluar, por kjo nuk do të thotë se gjestet e bukura për partnerin apo partneren duhet të fillojnë dhe mbarojnë po atë ditë. Gjeni momentin për të surprizuar gjithmonë dashurinë tuaj, jo vetëm për Shën Valentin. E teksa dashuria ndodhet ende në ajër,...

Ja 5 këngë nga Top 100 që i shkojnë ditëve me shi! 

Teksa jemi duke përjetuar disa ditë të zymta e me shi, është normale që të ndihet paksa melankolia. E nëse edhe ju i përkisni këtij grupi, ky është artikulli i duhur për ju. Dihet tashmë që koha me shi dhe e vrenjtur ’shijohet’ më mirë teksa qëndroni në shtëpi, me...

Vanesa Sono na tregon më shumë për suksesin e këngës së fundit dhe bashkëpunimet e ardhshme!

E ftuar me anë të një lidhjeje me Skype në emisionin e sotëm të “Wake Up” ka qenë artistja Vanesa Sono. Ajo është një nga hyrjet më të reja të “The Top List”, e cila renditet e 19-ta me këngën e saj “Aroma Jonë”. Me anë të kësaj kënge, ajo...

Njihuni me Vanesa Sono!

Vanesa Sono është një prurje e re në tregun muzikor shqiptar, e cila ka një botë krijuese mjaft magjike, duke sjellë projekte të ngjashme me ato ndërkombëtare. Së fundmi, ajo ka lançuar “Aroma jonë”, këngë që e ka përfaqësuar atë edhe në Festivalin e Këngës të këtij viti. Edhe pse...