EDONA VATOCI

Do bini në dashni me ‘terrin’ e Shpatit dhe Edonës!

Dy nga artistët më të talentuar dhe me zërin më të veçantë janë bërë bashkë për të sjellë një projekt të ri. “Terr” titullohet projekti i ri i Shpat Dedës dhe Edona Vatocit që është bërë pjesë e “The Top List” këtë javë. Shpat Deda, një emër që të gjithë...

Rikthimi i Edona Vatocit pas katër vitesh në “The Top List”

“Mirëmëngjes” ka qënë projekti me të cilin Edona Vatoci ka qënë pjesë e klasifikimit të “Top Awards” për herë të fundit, rreth katër vite më parë. Pavarësisht faktit se artistja ka qënë aktive në muzikë, duke sjellë këngë të reja, është një bashkëpunim mjaft interesant që e rikthen këngëtaren në...