ROMEO VESHAJ

Njihuni me artistët e rinj të kësaj jave!

Një javë e ngarkuar kjo në “The Top List” për sa i përket hyrjes së arstistëve të rinj në listë. Jeni kuriozë për t’i njohur të gjithë ata? Brezat e rinj nuk kanë shumë informacion për grupin më të dashur “2Farm”, nga ku filloi karriera e artistit Kastro Zizo si...

“Piloti” i zemrave debuton në ‘Top 30’!

Le të themi që “Big Brother VIP” është shndërruar tashmë në një fenomen të padiskutueshëm. Të gjithë jemi shumë kureshtarë se çfarë do të ndodhë ditë pas dite me banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Dhe duket se fenomeni “BBV” do të na ndjekë gjatë. Kënga e krijuar...