KILLUA

Killua na rrëfen çdo detaj mbi projektin e tij më unik deri më tani, “Bagëti e Bujqësi”!

Aris Demaj, apo Killua siç njihet me emrin e tij të artit, një nga artistët më premtues dhe të talentuar të tregut tonë, ka sjellë së fundmi projektin e tij më ri muzikor, të titulluar “Bagëti e Bujqësi”. Një këngë kjo sa interesante aq edhe unike, jo vetëm nga titulli,...

Elgiti dhe Killua bashkë pas “Te Molla”. A do të ketë sukses?

Edhe pse ka disa kohë që është futur në tregun muzikor shqiptar, Killua derimë tani nuk kishte bashkëpunuar me ndonjë artistë të famshëm por momenti i tij ka ardhur pasi këngëtari ka bashkuar fuqitë me Elgit Dodën. “Dhurate Prej Saj” mban titullin ky projekt muzikor, për tekstin e të cilit...

Arnon dhe Killua rikthehen me “remake-un” e “Te Molla”

Me Arnon, emri i vërtetë i të cilit është Mario Hysneli, jemi njohur thuajse para një viti, falë projektit muzikor “4U”, ku 20-vjeçari nga Tirana së bashku me Jonisën u renditen mjaft mirë në atë kohë në klasifikimin e “The Top List”, madje duke arritur edhe vendin e dytë. Ndërsa...