KEJSI TOLA

‘Rotullohu Rotullohu’ – thuajse asgjë e re në Top 5!

Një tjetër javë deri diku e pritshme kjo në klasifikimin e “The Top List”. Prej pak kohësh nuk kemi pasur shumë ndryshime sa i përket klasifikimit në Top 5 të projekteve më të votuara nga publiku. Vendi i parë për të dytën javë radhazi shkon për remix-in e ”Me Ty”...

Kejsi Tola pushton Top Awards!

Kejsi Tola është një ndër artistet më të dashura për publikun dhe me zërin më të veçantë. Jo vetëm për muzikën dhe artin e mirë që sjell, por Kejsi ka ruajtur gjithmonë një imazh shumë të pëlqyer nga audienca prej vitesh. Vetëm një javë më parë Kejsi Tola publikoi albumin...

Nuk e ka uruar për albumin e ri, Kejsi Tola rrëfen në ‘Më lër të flas’ raportin me Flori Mumajesin! 

E ftuar në ‘Më lër të flas’ ishte këngëtarja Kejsi Tola, e cila njihet si një nga artistet me zërin më të mirë dhe për këngët e saj shumë të bukura të dashurisë. Së fundmi, ajo ka publikuar albumin e saj të ri titulluar “Luminous”, i cili përmban pesë këngë...

Historia që fshihet pas këngëve të “Luminous” nga Kejsi Tola… 

E ftuar në emisionin “Live From Tirana” në Top Albania Radio ishte këngëtarja Kejsi Tola, e cila njihet si një nga artistet me zërin më të mirë dhe për këngët e saj shumë të bukura të dashurisë. Së fundmi, ajo ka publikuar albumin e saj të ri titulluar “Luminous”, i cili përmban...

Kejsi Tola prezanton albumin ”Luminous” dhe tregon bashkëpunimin me producentët ndërkombëtarë!

“A Live Night” erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura të publikut. Jo vetëm për muzikën dhe artin e mirë që sjell, por Kejsi Tola ka ruajtur gjithmonë një imazh shumë të pëlqyer nga audienca prej vitesh. Këngëtaren e kemi parë shumë rrallë në dalje...

“Ndjesia më e bukur e karrierës…”/Kejsi Tola rrëfen gjithçka rreth albumit të ri të saj “Luminous”!

“A Live Night” erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura të publikut. Jo vetëm për muzikën dhe artin e mirë që sjell, por Kejsi Tola ka ruajtur gjithmonë një imazh shumë të pëlqyer nga audienca prej vitesh. Këngëtaren e kemi parë shumë rrallë në dalje...

“Luminous” nga Kejsi Tola, të dielën ora 20:05 në Top Channel dhe Top Albania Radio!

Këngëtarja shqiptare Kejsi Tola ka bërë një hap të madh përpara në karrierën e saj muzikore. Ajo organizoi një event madhështor për promovimin e albumit të saj me titullin ”Luminous”. Ky koncert inovator u mbajt mes miqsh dhe personalitetesh të medias dhe muzikës. Në këtë event nuk munguan dashamirësit e...

Mos humbisni këtë speciale të “A Live Night” me Kejsi Tolën/ Të dielën ora 20:05 në Top Channel dhe Top Albania Radio!

Kejsi Tola është padyshim një nga këngëtaret me zërin më të mirë dhe njihet për këngët e saj shumë të bukura të dashurisë. Megjithatë, këngëtarja nuk ka qenë edhe aq shumë aktive me projekte të reja muzikore, megjithatë së fundmi ka vendosur të na surprizojë. Kjo suprizë është pikërisht lançimi...

Kejsi Tola prezanton albumin “Luminous” dhe me çfarë suksesi!

Këngëtarja shqiptare Kejsi Tola ka bërë një hap të madh përpara në karrierën e saj muzikore. Ajo organizoi javën e kaluar një event madhështor për promovimin e albumit të saj me titullin ”Luminous”. Ky koncert inovator u mbajt mes miqsh dhe personalitetesh të medias dhe muzikës. Në këtë event nuk...