KEJSI TOLA

“Ndjesia më e bukur e karrierës…”/Kejsi Tola rrëfen gjithçka rreth albumit të ri të saj “Luminous”!

“A Live Night” erdhi këtë të diel me një nga artistet padyshim më të dashura të publikut. Jo vetëm për muzikën dhe artin e mirë që sjell, por Kejsi Tola ka ruajtur gjithmonë një imazh shumë të pëlqyer nga audienca prej vitesh. Këngëtaren e kemi parë shumë rrallë në dalje...

“Luminous” nga Kejsi Tola, të dielën ora 20:05 në Top Channel dhe Top Albania Radio!

Këngëtarja shqiptare Kejsi Tola ka bërë një hap të madh përpara në karrierën e saj muzikore. Ajo organizoi një event madhështor për promovimin e albumit të saj me titullin ”Luminous”. Ky koncert inovator u mbajt mes miqsh dhe personalitetesh të medias dhe muzikës. Në këtë event nuk munguan dashamirësit e...

Mos humbisni këtë speciale të “A Live Night” me Kejsi Tolën/ Të dielën ora 20:05 në Top Channel dhe Top Albania Radio!

Kejsi Tola është padyshim një nga këngëtaret me zërin më të mirë dhe njihet për këngët e saj shumë të bukura të dashurisë. Megjithatë, këngëtarja nuk ka qenë edhe aq shumë aktive me projekte të reja muzikore, megjithatë së fundmi ka vendosur të na surprizojë. Kjo suprizë është pikërisht lançimi...

Kejsi Tola prezanton albumin “Luminous” dhe me çfarë suksesi!

Këngëtarja shqiptare Kejsi Tola ka bërë një hap të madh përpara në karrierën e saj muzikore. Ajo organizoi javën e kaluar një event madhështor për promovimin e albumit të saj me titullin ”Luminous”. Ky koncert inovator u mbajt mes miqsh dhe personalitetesh të medias dhe muzikës. Në këtë event nuk...

Albumi i këngëtares Kejsi Tola/“Luminous” do të transmetohet me 23 prill në Top Channel dhe Top Albania Radio!

Kejsi Tola është padyshim një nga këngëtaret me zërin më të mirë dhe njihet për këngët e saj shumë të bukura të dashurisë. Megjithatë, këngëtarja nuk ka qenë edhe aq shumë aktive me projekte të reja muzikore, megjithatë së fundmi ka vendosur të na surprizojë. Albumi më i ri këngëtares...

Kejsi Tola po përgatit një event për prezantimin e jo 1, por 5 këngëve të reja këtë muaj?!

Kejsi Tola është padyshim një nga këngëtaret me zërin më të mirë dhe njihet për këngët e saj shumë të bukura të dashurisë. Megjithatë, këngëtarja nuk ka qenë edhe aq shumë aktive me projekte të reja muzikore, megjithatë së fundmi ka vendosur të na surprizojë. Duket se pritjes i erdhi...

1/3 e kreut ndryshon, e kujt do të jetë fundjava e ndërrimit të vitit?

Alban Skënderaj dhe Besa janë të vendosur të mos e lëshojnë kreun e klasifikimit të 100 këngëve më të bukura të muzikës moderne shqiptare. SIkurse edhe javën e kaluara, “Nentor, 26” dhe “Amor” vazhdojnë të ruajnë vendin e parë dhe të dytë, duke treguar se edhe këtë javë, këto dy...

Ja këngët që nuk kanë lëvizur asnjë pozicion nga java e kaluar

Pavarësisht se nuk kanë qënë ndryshme të mëdha, kjo javë e klasifikimit të “The Top List” është përballur me disa ulje dhe ngritje sa i përket renditjes së këngëve. Ndërkohë që pjesa më e madhe e këngëve kanë ndyshuar pozicion ka patur edhe nga ato projekte muzikore që kanë qëndruar...

Gocat sërish në krye. Kejsi mban vendin e parë ndersa Besa ngjitet në vendin e dytë

Në një sondazh të kryer në faqen zyrtare të “Top Awards”, ku ndjekësve iu është drejtuar pyetja nëse është e vërtetë kohët e fundit artistet femra kanë prodhuar muzikë më të bukur se artistët meshkuj, rezultati ka qënë “Po”. Këtë rezultat të sondazhit e ka vërtetuar më së miri klasifikimi...