KEJSI TOLA

Kejsi Tola për herë të parë në vendin e parë!

Versioni akustik i “U Rritem” ka triumfuar ndaj versionit origjinal të këngës dhe këtë e vërteton më së miri fakti që këtë jaëv versioni akustik ka zënë vendin e parë të “The Top List”. Javën e kaluar, kjo këngë u ngjit me 69 pozicione ndërsa këtë javë me 14 pozicione,...

Kejsi Tola: Ja pse vendosa të bëja versionin akustik të “U Rritem”

Kejsi Tola u rikthye fuqishëm me projektin e saj muzikor “U Rritem” që padiskutim u shndërrua në një hit që në momentet e para të publikimit. Përtej këtij suksesi, Kejsi Tola vendosi të vijë me një tjetër version të kësaj këngë, me versionin akustik, i cili ka goditur menjëherë zemrat...

Besa dhe Kejsi Tola, dy ngjitjet më të mëdha të javës

Kjo javë ka sjellë ndryshime sa i përket kreut si dhe zonës së nxehtë të klasifikimit pasi ndryshe nga java e kaluar kur vendi i parë i përkiste Kidës dhe këngës së saj “Merri Krejt”, është Butrinti me projektin e tij “Kush?” që kryeson për këtë javë “The Top List”....

Kejsi Tola publikon “U Rritem” dhe futet menjëherë në “The Top List”

Një sukses i menjëherëshëm ka rezultuar projekti më i ri i Kejsi Tola, i cili është sugjeruar pafund nga publiku shqiptar në topawards.top-channel.tv, duke u bërë menjëherë pjesë e klasifikimit të 100 këngëve më të bukura të muzikës moderne shqiptare. “U Rritem” mban titullin prurja më e re e artistes...