ELHAIDA DANI

Elhaida Dani mbyll me sukses një tjetër shfaqje nga turi i “Notre Dame de Paris”!

Elhaida Dani me “Zanin” e saj arriti të korrte suksesin e dëshiruar brenda një periudhe shumë të shkurtër. Në muajin shtator të vitit të kaluar, Elhaida pulikoi albumin e saj të titulluar “ZanIN”, me të cilin ajo kishte kohë që punonte. Albumi, i cili është i përbërë nga 5 këngë,...

Artistët me rritjen më të madhe të javës…

Një sërë surprizash solli kjo javë në klasifikimin e “The Top List”. Disa nga projektet e artistëve më në zë janë rritur me shumë pozicione brenda një jave të vetme. Por kush janë ato? Arilena Ara me këngën e saj “E gjallë” është rritur me 69 vende nga java e...

Edhe sa do të na duhet të presim për projekte të reja nga Elhaida Dani?

Elhaida Dani me “Zanin” e saj arriti të korrte suksesin e dëshiruar brenda një periudhe shumë të shkurtër. Në muajin shtator të vitit të kaluar, Elhaida pulikoi albumin e saj të titulluar “ZanIN”, me të cilin ajo kishte kohë që punonte. Albumi, i cili është i përbërë nga 5 këngë,...

Ja se cilat janë ngjitjet më të bujshme të javës!

Këtë javë në klasifikimin e “The Top List” kemi pasur disa rritje në renditje të disa prej këngëve. Zbulojini ato më poshtë… “Like Jackson”,  projekti i Tan Bramës që i është bashkuar së fundmi klasifikimit, është rritur me plot 76 vende. Duket se pjesëmarrja e tij në “Big Brother VIP”...

Viti 2021 për Elhaida Danin ishte kështu…

Elhaida Dani me “Zanin” e saj arriti të korrte suksesin e dëshiruar brenda një periudhe shumë të shkurtër. Në muajin shtator të këtij viti, Elhaida pulikoi albumin e saj të titulluar “ZanIN”, me të cilin ajo kishte kohë që punonte. Albumi, i cili është i përbërë nga 5 këngë, nuk...

Këto janë artistet me më shumë këngë në klasifikimin e “The Top List” ndër vite!

Padyshim që të gjitha artistet e “The Top List” janë shumë të suksesshme dhe të talentuara. Megjithatë disa prej tyre kanë pasur disa këngë më shumë se të tjerët në klasifikimin e “The Top List”. Por cilat janë ato? 1.Elvana Gjata është një nga artistet më të vjetra në klasifikimin...

Çfarë jave, ndryshon çdo gjë në krye!

Këtë javë jemi përballur me surpriza të mëdha për sa i përket klasifikimit në “The Top List”. Kreu i kësaj jave shkoi për baladën e ndjerë të Arilena Arës, të titulluar “Ke me mungu”, e cila bëri debutimin në listën e 100 këngëve më të mira shqiptare vetëm javën që...

“Lufta” vazhdon ende, Elhaida mund sërish Capital T!

Duket se ‘lufta’ e ashpër për të marrë fronin e “The Top List” vazhdon ende mes Elhaida Danit dhe Capital T. Thënë kjo Elhaida e ka mundur sërish Kapon me “Zanin” këtë javë. Javën e kaluar froni i takonte Capital T me “Valle” që në fakt e rrëmbeu kreun në...

Capital T dhe Elhaida Dani në një ‘betejë’ të fortë mes tyre!

Klasifikimi i “The Top List” solli ndryshime të rëndësishme për sa i përket renditjes në Top 5. Kreu për këtë javë ka shkuar për Capital T me projektin e tij të fundit, “Valle”. Ndërkohë që dy javët e kaluara vendi i parë i takoi Elhaida Danit me “Zanin”, e cila...