ELHAIDA DANI

Rrokadë e vendit të parë, Top 5 nuk ndryshon fare!

Një tjetër javë surprizuese kjo në “The Top List”. Për habinë e të gjithëve, kjo javë nuk pati asnjë ndryshim në klasifikimin e Top 5. Teksa kjo javë pati vetëm një hyrje të re në klasifikim, sytë na shkojnë tek 5 projektet më të votuara të listës nga publiku. E...

Elhaida Dani shumë shpejt me një koncert në Tiranë?!

Elhaida Dani është një nga artistet më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Sukseset e saj tashmë janë kthyer në ndërkombëtare dhe Elhaida po vazhdon të ngjitet me hapa galopantë në karrierën e saj. Elhaida Dani me albumin e saj “ZanIn” arriti të korrte suksesin...

Elhaida Dani rrëmben kreun e javës në “The Top List”!

Ajo është një këngëtare që ka shkëlqyer kudo, nga Italia, deri në Kanada e më gjerë… Pasi ka shëtitur gjithë skenat e botës Elhaida Dani tani është rikthyer në shtëpi. Pas shumë e shumë sukseseve, duket se ky qenka vetëm fillimi për Elhaidën. Mes angazhimeve të saj të shumta, ndër to dhe...

Elhaida Dani në Top 5 me këngën e re!

‘Pak e saktë’ duket se është motoja e kësaj jave në klasifikimin e ”The Top List”. Pas javësh me plot hyrje të reja, këtë herë kemi vetëm një projekt të ri. Po flasim për Elhaida Danin me këngën ”Vetja”. Një hyrje e re për javën, por që votat e publikut...

2023 nis vakët – mes pak publikimeve të reja, vetëm njëra votohet mjaftueshëm sa për të hyrë në klasifikim!

Pas ‘stuhisë’ vjen qetësia… Kaluam një periudhë disi të ngarkuar me projekte të reja muzikore të njëpasnjëshme, e tani erdhi koha që të gjejmë pak pushim. Thënë kjo, java në të cilën po hyjmë na gjen me vetëm një hyrje të re. Duket se artistët shqiptarë e kanë shfytëzuar këtë...

Elhaida Dani rrëfen eksperiencën e saj në ‘DWTS’ dhe projektet e reja!

E ftuara e parë në ‘Më lër të flas’ në Top Channel për këtë episod është artistja e njohur Elhaida Dani. Këngëtarja e cila aktualisht është konkurrente në ‘DWTS’ rrëfeu më shumë mbi këtë eksperiencë dhe gjëra të tjera që nuk dinim rreth saj. Elhaida fillimisht na rrëfeu eksperiencën e...

Elhaida Dani gjatë xhirimeve të “A Live Night”!

Teksa, intervistat e saj janë shumë të rralla, përpos sukseseve të saj që të gjithë tanimë i dimë, ndjekësit nuk e njohin artisten pak më shumë. Pas kaq shumë sukseseve, Elhaida na rrëfen momentin që vendosi ‘të zbulojë veten’ dhe ku gjithçka ndryshoi për të. Përpos një interviste ndryshe ekskluzive për Top...

Ndër intervistat e saj të rralla, Elhaida Dani hap zemrën në ”A Live Night”!

Elhaida Dani mbetet një nga artistet më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm, që dita-ditës na bën edhe më shumë krenarë me arritjet e saj. Teksa, intervistat e saj janë shumë të rralla, përpos sukseseve të saj që të gjithë tanimë i dimë, ndjekësit nuk e...

Ju zbulojmë disa nga hitet që Elhaida Dani do të performojë në “A Live Night”!

Elhaida Dani është një nga artistet më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm, që dita-ditës na bën edhe më shumë krenarë me arritjet e saj. Sukseset e saj tashmë janë kthyer në ndërkombëtare dhe Elhaida po vazhdon të ngjitet me hapa galopantë në karrierën e...