TUNA

2023 merr me vete disa nga këngët më të bukura të tij! 

Prej disa javësh nga klasifikimi i “Top Awards” po largohen shumë projekte, të cilat prej kohësh kanë qënë në listë, madje të ashtëquajtura si këngët më jetëgjatë në “The Top List”. Fakti i daljeve të këtyre këngëve tregon se publiku është gati për të mirëpritur muzikë të re. E në fakt...

Tuna ‘e djeg’ në “Ani”, por a ndikon të qenurit ‘mami’ ose ‘babi’ në muzikë?!

Nëse e keni ndjerë motin teksa ftohet këto ditë, si thoni sikur t’i nxehim pak temperaturat? Nëse po, atëherë kaloni pak nga videoklipi i ri i Tunës! Artistja ka publikuar projektin e saj më të fundit në bashkëpunim me Markel Gogën, që mban titullin “Ani” dhe ka hyrë këtë javë...

Tuna ‘e tund’ pa e vrarë mendjen fare!

Pas rikthimit të saj në industrinë muzikore, Tuna nuk di të ndalet. Pas shumë vitesh, ajo ka publikuar një projekt solo, i cili titullohet “Qa bone”. Dëgjuesit janë shprehur se i mungonte me të vërtetë prezenca e saj në industri dhe zëri i saj mjaft i veçantë. “Qa bone” ka...

Bashkëpunimi i NRG Band dhe Tuna, ja si e kanë komentuar njerëzit!

Bashkëpunimi i kësaj jave që i bashkohet listës është ai i NRG Band dhe Tunës. “Prej teje se prita” erdhi si surprizë për publikun dhe deri tani është pritur mjaft mirë duke u kthyer në një nga këngët më të dëgjuara. Tuna padyshim që kohëve të fundit ka qenë kryefjalë...

Ja cili është dueti më i pëlqyer i javës në rrjetet sociale!

Kjo verë ka qenë e mbushur plot me këngë e mbi të gjitha bashkëpunime mes artistëve më të njohur shqiptarë. Mund të themi pa frikë se kjo mund të quhet vera e bashkëpunimeve. E të shumta ishin të tilla projekte edhe këtë javë. Teksa votimet e publikut në faqen tonë...

Fifi dhe Gjiko, apo Fifi dhe Tuna?! Ja çfarë mendon publiku!

Fifi është padyshim një prej artisteve më të suksesshme dhe më të njohura shqiptare. Këngëtarja kohët e fundit ka qenë mjaft e angazhuar me projekte dhe koncerte të shumta. Fifi ka publikuar mjaft bashkëpunime këtë periudhë. I fundit ka qenë pikërisht ai me Gjikon, “Djegi krejt”, që është bërë pjesë...

Fifi shkëlqen në bashkëpunimin me Tunën!

Dy artistet e njohura dhe shumë të dashura për publikun Fifi dhe Tuna kanë bashkuar forcat për të sjellë bashkëpunimin e tyre që mban titullin “Melaqe”. Ky projekt ka hyrë këtë javë në klasifikimin e “The Top List”, duke u pozicionuar madje menjëherë në vend të pestë. Të dy këngëtaret...

Fifi dhe Tuna arrijnë një super sukses me projektin e tyre!

Fifi është padyshim një prej artisteve më të suksesshme dhe më të njohura shqiptare. Këngëtarja nga Ferizaj edhe gjatë kësaj periudhe mbetet e angazhuar me projekte dhe koncerte të shumta. Vetëm pak ditë më parë bukuroshja lançoi bashkëpunimin e saj më të fundit me këngëtaren e njohur, Tuna e cila...

Bëhuni gati sepse bashkëpunimi i Fifit me Tunën po vjen shumë shpejt!

Fifi ka qenë mjaft aktive kohët e fundit duke sjellë shpesh projekte të reja, qofshin ato solo apo edhe bashkëpunime. Dhe një i tillë duke se po vjen shumë shpejt. E pyetur nga një ndjekës në rrjetin e saj social Instagram se me cilën këngëtare do të kishte dëshirë të...