LEDRI VULA

Ja se kur do të publikohet bashkëpunimi i Ledrit dhe Romeos!

Ledri Vula është shpesh aktiv në rrjete sociale dhe prej javësh dihet se ai dhe Romeo Veshaj do të vijnë me një bashkëpunim dhe kjo falë postimeve të dyshes. Vetëm pak më parë, teksa kanë zbuluar një copëz nga ‘look-u’ i tyre në videoklip krahas na kanë treguar titullin e këngës ‘E...

Capital T, Ledri dhe Majk – sa qejf me i pa bashkë!

Bashkëpunimet muzikore të verës duket se do të jenë edhe më ‘flakë’ këtë vit. Një projekt i tillë ka bërë bashkë Majk, Ledri Vulën dhe Capital T. Ata cilësohen si tre reperët më të mirë në industrinë tonë muzikore dhe së fundmi kanë bashkuar forcat për të sjellë një super...

“1 G.O.A.T për ty”, a është Ledri më i miri i të gjitha kohërave?! Ja çfarë thotë ai!

Ledri Vula padyshim është ndër reperët më të mirë të tregut tonë muzikor. Së fundmi ai organizoi një mbrëmje me miqtë dhe kolegët e tij për promovimin e albumit të ri, “G.O.A.T” (Më i miri i të gjitha kohërave). Mbrëmjen e kaluar ai ka qenë i ftuar në “Më lër...

Ledri Vula publikon albumin e tij në një mbrëmje plot me yje…

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur të showbiz-it tonë dhe padyshim prej vitesh ndër më të pëlqyerit nga ndjekësit. Së fundmi ai ka qenë mjaft aktiv me projekte të reja dhe përgatitjen e albumit të tij. Prej disa ditësh Ledri kishte paralajmëruar se po punonte për projektet...

Ledri Vula i vë zjarrin klubeve këtë verë me publikimin e tij të ri!

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur të showbiz-it tonë dhe padyshim prej vitesh ndër më të pëlqyerit nga ndjekësit. Së fundmi ai ka qenë mjaft aktiv me projekte të reja dhe përgatitjen e albumit të tij. Prej disa ditësh Ledri kishte paralajmëruar se po punonte për projektet...

Ledri dhe Ronela, brenda dhe jashtë…

Ledri Vula është rikthyer në origjinë me projektet e tij solo, duke repuar ashtu siç vetëm ai di. Projekti “1 Goat Për Ty” do të jetë pjesë e albumit të tij të radhës dhe është bërë pjesë e klasifikimit të kësaj jave në “The Top List”. Një tjetër artiste ‘big’...

We love this (new) Ledri Vula!

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur të showbiz-it tonë dhe padyshim prej vitesh ndër më të pëlqyerit nga ndjekësit. Por, përpos karrierës si artist edhe jeta personale e tij është shumë e përfolur. Artisti është babai i vogëlushes Poem dhe partneri i blogeres Sara Hoxha. Prej disa ditësh Ledri...

Ledri Vula zbulon pak nga klipi i këngës së tij të re dhe ne u bëmë kuriozë…

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur të showbiz-it tonë dhe padyshim prej vitesh ndër më të pëlqyerit nga ndjekësit. Por, përpos karrierës si artist edhe jeta personale e tij është shumë e përfolur. Artisti është babai i vogëlushes Poem dhe partneri i blogeres Sara Hoxha. Ledri duket se është...

Ja këngët që e kanë mbajtur më gjatë kreun pa ndërprerje! 

Për 376 javë kemi ndjekur 100 këngët më të mira moderne shqiptare, hitet më të fundit dhe artistët më në zë. Prej kaq javësh “Top Awards”, përmes “The Top List” ka shpallur klasifikimin e këngëve më të bukura të muzikës shqiptare, ku publiku falë votave të tij tregon se cilat...