KLAJDI HARUNI

“Nina” në krye të klasifikimit, Elvana i lë vendin Florit, Brunos dhe Klajdit!

Këtë javë në krye të klasifikimit të “The Top List” është renditur kënga “Nina” e treshes së famshme të artistëve, Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi Haruni. Ky projekt muzikor ka vetëm dy javë si pjesë e listës dhe deri më tani duket se ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm. E...

Kjo ishte java me më shumë hyrje të reja për vitin 2021

Këtë javë në “The Top List” kemi patur plot 13 hyrje të reja të projekteve muzikore. Kjo shënon kështu dhe javën me më shumë hyrje të reja për vitin 2021. Deri më tani kemi hasur shumë projekte mjaft të pëlqyera nga publiku në këtë sezon veror dhe duket se do...

Beteja mes “Parajsa Ime 2” dhe “Nina” vazhdon, “Nina” debuton më lart

Elgit Doda dhe Alban Skënderaj kishin treguar prej kohësh se do të sillnin një projekt të ri muzikor së bashku. Duke parë suksesin e “Parajsa ime” të publikuar në verën e vitit të kaluar, dy këngëtarët vendosën të sillnin “Parajsa ime 2”. Me ritme verore, ashtu siç pritej dhe një...

Klajdi Haruni në “The Top List”, pikë për pikë!

Ka qënë qershori i vitit të kaluar kur Klajdi Haruni ishte pjesë e “The Top List” me bashkëpunimin e tij më Bruno, “Mbase”. Artisti ka vendosur të bëjë një pauzë sa i përket prurjeve të reja muzikore, pavarësisht se vazhdon të performojë nëpër klube të ndryshme si brenda dhe jashtë...