FIFI

Ja cilat kanë qenë këngët më të suksesshme deri më tani nga “Big Brother VIP”!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” janë në qendër të vëmendjes. Çfarë ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në...

Ja 5 baladat më të bukura të listës që i përshtaten vjeshtës!

Teksa jemi ‘zhytur’ zyrtarisht në sezonin e vjeshtës, është normale që të ndihet paksa melankolia. E nëse edhe ju i përkisni këtij grupi, ky është artikulli i duhur për ju. Nëse në verë jemi të destinuar të dëgjojmë më shumë këngë ritmike, vjeshta i dedikohet tërësisht baladave. Dhe ne po...

Ja nga cilët artistë presim këngë në tetor! 

Vjeshta e këtij viti duket se premton shumë. Teksa kemi lënë pas një verë me plot këngë dhe ndër to të shumta kanë qenë bashkëpunimet, duket se edhe kjo stinë nuk ka për të qenë më e vakët. Artistët tanë janë duke u përgatitur që të sjellin për publikun shumë...

Edhe pak ditë na ndajnë nga ’himni’ i ri i Fifit!

Fifi është një nga artistet më të dashura dhe të komentuara në rrjet. Një artiste me kuptimin e plotë të fjalës, shumë e talentuar, por edhe shumë punëtore njëkohësisht. Tashmë dihet që ajo është në një marrëdhënie me Adis Patushin, me të cilin poston shpesh foto dhe nuk i kursen...

Ja Top 3 këngët me më shumë ngritje këtë javë!

Një tjetër javë me ngritje të fuqishme për projektet muzikore të artistëve në klasifikimin e “The Top List”. Ja se cilat këngë janë rritur në renditje… “Gjade” nga Dhurata Dora dhe Elvana Gjata rezultoi mjaft i suksesshëm gjatë verës që lamë pas. E jo më kot, pasi përveç se ishte...

Fifi paralajmëron këngën e re dhe sapo na shtoi edhe më shumë kuriozitetin!

Fifi është padyshim një prej artisteve më të suksesshme dhe më të njohura shqiptare. Ajo ka qenë mjaft aktive kohët e fundit duke sjellë shpesh projekte të reja, qofshin ato solo apo edhe bashkëpunime. Fifi gjithashtu është një artiste shumë e pëlqyer dhe e klikuar nga audienca që shpesh merr...

Fifi dhe Gjiko ‘nuk i ndahen’ kreut!

‘E dyta e vërteta’ për Fifin dhe Gjikon! Bashkëpunimi i tyre i dytë brenda një kohe shumë të shkurtër ka arritur që të korrë një sukses të padiskutueshëm. Që me javën e parë të publikimit, “365” ia doli që të pozicionohej në vend të tretë të klasifikimit të “The Top...

Ndryshon i gjithë kreu, Fifi na fikson sërish!

Një artiste me kuptimin e plotë të fjalës, shumë e talentuar, por edhe shumë punëtore njëkohësisht. E kemi fjalën pikërisht për Fifin. Fifi është padyshim një prej artisteve më të suksesshme dhe më të njohura shqiptare. Këngët e saj shumë të ndjera që prekin zemrat e publikut kthehen menjëherë në...

Fifi hyn në Top 3 si ‘new entry’ me publikimin e saj të ri. KUJDES! Do fiksoheni!

Vetëm pak kohë nga publikimi i këngës së saj të fundit, i cili është bashkëpunimi me reperin e njohur, Gjiko dhe titullohet “Djegi krejt”, Fifi erdhi me një surprizë të re për ndjekësit e saj. Ishte partneri i saj Adisi ai që ka postuar fillimisht një foto në ‘Instastory’ nga...