FIFI

Kreu vazhdon njësoj për të tretën javë radhazi, por ka ndryshime në Top 5!

Jo shumë ndryshime këtë javë të re në klasifikimin e “The Top List”. Kreu edhe këtë herë ka mbetur i njëjtë, por le të shohim se çfarë ka ndodhur në renditjen e Top 5. Vendi i parë shkon sërish për Ledri Vulën dhe Elvana Gjata me “No Love”, për të...

Fifi dhe Young Zerka prezantojnë EP e tyre dhe është një festë e vërtetë!

Ashtu siç dhe kishin paralajmëruar më herët, Fifi dhe Young Zerka kanë publikuar EP-n e tyre të titulluar “Kameleon”. Ky album i dyshes përbëhet gjithsej nga pesë këngë, të cilat janë lançuar në të gjitha platformat muzikore. “Të dua”, “Fotografi”, “None”, “Sajzezo”, “Turi Turi”, titullohen këngët e sjella nga dy...

Fifi dhe Young Zerka sjellin EP “Kameleon”: “Këngët flasin për etapat e historisë së dashurisë!”

Dy prej artistëve më të dashur të tregut muzikor, Fifi dhe Young Zerka, janë bërë bashkë për të sjellë jo një, por pesë këngë të reja. Ata kanë publikuar EP e tyre të parë së bashku që mban titullin “Kameleon” dhe të ftuar në studion e “Wake Up” na kanë...

Fifi dhe Offchestra janë shumë ‘cool’ në projektin e ri!

Fifi ka publikuar projektin e saj të më të ri muzikor. “Edhe pak”, mban titullin kënga më e re e saj që ka ardhur në bashkëpunim me Offchestra. Projekti i tyre i përbashkët ka tërhequr menjëherë vëmendjen e publikut, të cilët me votat e tyre kanë bërë të mundur që...

Ish-banore e edicionit të parë, këngëtarja e njohur Fifi rikthehet sonte në “BBV3”!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality...

Balada apo ritmike?! Ja cilat këngë të këtyre artistëve pëlqehen më shumë!

Pavarërisht nëse disa artistë karakterizohen vetëm nga një rrymë e caktuar, ka shumë të tjerë që preferojnë të eksperimentojnë në disa rryma. Kjo në fakt, është diçka pozitive sepse tërheq çdo lloj publiku të cilë kanë preferenca të ndryshme. Shumë këngëtarë të tregut tonë muzikor, i kanë qëndruar besnik një...

Ja cilat janë 10 këngët e listës që i shkojnë më shumë Janarit!

Viti 2023 që lamë pas ka qenë goxha surprizues dhe shumë i ngjeshur me projekte të reja muzikore. Dhe ja ku tashmë kemi hyrë në vitin e ri dhe përballemi me të tjera surpriza. Janari është konsideruar një muaj pa shumë prurje të reja muzikore dhe ja ku e vërtetojmë edhe...

Fifi tregon emocionet pasi përzgjidhet si finalistja e parë e DWTS: “Aty thashë që më do publiku…”

E ftuar në emisionin “Wake Up” ka qenë këngëtarja e njohur Fifi. Ajo ka rrëfyer më shumë mbi ndjesitë e saj pasi u votua nga publiku si finalistja e parë, por dhe për parashikimet e saj mbi natën e madhe të finales dhe raportin me konkurrentët e tjerë dhe me anëtarët e...

Fifi në një rrëfim shumë ndryshe në DWTS: “E ndjeva veten të dorëzuar, dua që muzika ime të jetojë me shekuj…”

Këngëtarja e njohur, Fifi, pati mbrëmë në “Dancing With The Stars” një performancë frymëzuese, për kufijtë e vetes së saj. Artistja tregoi se viti më i rëndësishëm për të ishte 2023, aty ku ndjeu se preku fundin, derisa erdhi në jetë djali. Viti më i rëndësishëm për mua është 2023. Ishte shumë sfidues,...