DJ BENITO

“Përjetësisht” nga Luiz Ejlli vjen plot ritëm në versionin remix realizuar nga Top Albania Radio dhe Dj Benito!

Para disa muajsh, këngëtari Luiz Ejlli përfundoi eksperiencën e tij në Big Brother ku edhe fitoi çmimin e madh. Pjesëmarrja e tij bëri që ai t’i kthehej skenës dhe të punojë për projekte të reja. Ndërkohë, para disa javësh, fituesi i ‘BBV 2’ solli për ndjekësit e tij një tjetër...

Top 10, rrotullohu rotullohu…

Një tjetër javë pa shumë surpriza në ”The Top List”. Jo shumë ndryshime nga java e kaluar sa i përket renditjes në Top 10. Teksa Luiz Ejlli nuk i ndahet vendit të parë të listës, po ashtu dhe Top 5 nuk ka pësuar asnjë ndryshim. Vendi i dytë shkon sërish...

Si është të bashkëpunosh me Luiz Ejllin, DJ Benito na tregon ndjesitë e tij!

Sot në emisionin “Live from Tirana” në Top Albania Radio ishte i ftuar DJ Benito. Pak kohë më parë Benito vendosi të realizojë versionin remix të këngës “Me Ty” të Luiz Ejllit, duke na sjellë më pranë sezonit veror dhe ritmit energjik që na duhet për tu përgatitur për verën. Si...

‘Rotullohu Rotullohu’ – thuajse asgjë e re në Top 5!

Një tjetër javë deri diku e pritshme kjo në klasifikimin e “The Top List”. Prej pak kohësh nuk kemi pasur shumë ndryshime sa i përket klasifikimit në Top 5 të projekteve më të votuara nga publiku. Vendi i parë për të dytën javë radhazi shkon për remix-in e ”Me Ty”...

A do të ketë remixi i “Me ty” të njëjtin fat si origjinali?!

Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, gjatë muajit të dashurisë, fituesi i këtij edicioni të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli vendosi t’i dedikojë një këngë moderatores Kiara Tito, tashmë bashkëshortja e tij. Ai e realizoi atë në kohë rekord brenda Dhomës së Rrëfimit dhe menjëherë pas publikimit...

Luiz Ejlli mposhtet… nga Luiz Ejlli!

Banorët e këtij viti të ”Big Brother VIP Albania” kanë tërhequr vëmendjen e të gjitha portaleve mediatike dhe rrjeteve sociale, ku një prej tyre është cilësuar edhe si fenomeni i këtij programi. Ai është pikërisht Luiz Ejlli, i cili vazhdon të jetë një ndër personazhet më të përfolur momentalisht, që nga...

Dj Benito dhe Top Albania Radio sjellin remix-in e “Me ty” dhe do t’ju fiksojë!

“Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin. Ai është një show televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një shtëpie, krijuar posaçërisht për personat e...