ARDIT CUNI

Ardit Çuni zbulon kuptimin e “Je Mama” ndërkohë që futet në “The Top List”

Ardit Çuni mundi të thyente një rekord thuajse një vit më parë pasi kënga e tij, “Jena Na” ishte një ndër këngët që qëndroi më gjatë në krye të klasifikimit të “The Top List” Pas këtij suksesi, për të cilën Arditi shprehet se ishte një bombë, këngëtari ka ardhur me...

Ardit Cuni dhe Vesa Smolica nuk mposhten edhe këtë javë

Prej 6 javësh ata vazhdojnë të kryesojnë klasifikimin e “The Top List” duke lënë kështu të nënkuptohet se fansat e Ardit Cunit dhe Vesa Smolicës ende shijojnë muzikën ritmike të “Jena Na”. Duket se treshja më e nxehtë e klasifikimit mbetet ende e preferuara e publikut shqiptar pasi Xhensila dhe...

“Jena Na”, në krye të “The Top List” për 5 javë

Prej 10 javësh Ardit Cuni dhe Vesa Smolica janë bërë pjesë e “The Top List”, duke u pozicionuar në vendet më të “nxehta” të këtij klasifikimi. Ndërkohë për 5 javë “Jena Na” ka mundur të kryesojë klasifikimit e 20 këngëve më të bukura të muzikës moderne shqiptare, duke i rezistuar...

“Jena Na”, kënga e parë që thyen rekordin e “The Top List” këtë sezon

Për 4 javë rresht, “Jena Na”, vazhdon të kryesojë “The Top List”, duke u bërë kështu kënga e parë që qëndron kaq gjatë në vendin e parë për këtë sezon veror. Arditi dhe Vesa duket se nuk po mposhten në këtë “konkurrencë” të muzikës shqiptare, duke vazhduar të kenë një...

Ardit Cuni dhe Vesa Smolica nuk mposhten edhe këtë javë, vazhdojnë kryesojnë Top Listën

Për 3 javë rresht bashkëpunimi i suksesshëm i Ardit Cunit dhe Vesa Smolicës vazhdon të kryesojë klasifikimin e “The Top List”. E publikuar që më 22 korrik, “Jena Na” është kthyer tashmë në një nga këngët më të dashura të publikut shqiptar, ku falë votimeve të fansave, ajo vazhdon të...

“Jena Na”, kënga që mban sërish kreun këtë javë në “The Top List”

Ardit Cuni dhe Vesa Smolica vazhdojnë të mbajnë sërish kreun e Top Listës edhe për këtë javë. “Jena Na”, një këngë që prej 6 javësh është bërë pjesë e klasifikimit, ka mundur të ecë mjaft mirë, ku për dy javë rresht vazhdon të votohet nga fansat, duke u shndëruar në...