FOTO

Fifi gjatë xhirimeve të natës së saj në ”A Live Night”!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste shumë e dashur dhe e komentuar, pikërisht Fifi. Një artiste me kuptimin e plotë të fjalës, shumë e talentuar, por edhe shumë punëtore njëkohësisht, Fifi na zbuloi gjithçka në lidhje me dashurinë e saj të madhe muzikën. Hapat...

Disa nga momentet e Xhensila Myrtezaj në “A Live Night”!

Xhensila Myrtezaj ishte artistja e këtij episodi të “A Live Night”. Duke na njohur me një anë tjetër të sajën, Xhensila gjithashtu ka performuar dhe disa nga hitet e saj më në zë. Artistja rrëfeu çdo të pathënë lidhur me karrierën e saj, hapat e parë në muzikë, sakrificat, vështirësitë...

Gjon’s Tears në “A Live Night”!

Gjon’s Tears, një artist shumë i dashur dhe i talentuar ishte i ftuar në episodin e kaluar të “A Live Night”. Gjon’s Tears erdhi me një intervistë shumë speciale dhe të vërtetë padiskutim. Teksa rrëfeu hapat e tij në muzikë, artisti gjithashtu këndoi disa nga hitet e tij muzikore, por...

Elhaida Dani gjatë xhirimeve të “A Live Night”!

Teksa, intervistat e saj janë shumë të rralla, përpos sukseseve të saj që të gjithë tanimë i dimë, ndjekësit nuk e njohin artisten pak më shumë. Pas kaq shumë sukseseve, Elhaida na rrëfen momentin që vendosi ‘të zbulojë veten’ dhe ku gjithçka ndryshoi për të. Përpos një interviste ndryshe ekskluzive për Top...

Ledri Vula në natën e tij në “A Live Night”!

I ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artist shumë i dashur dhe i talentuar, Ledri Vula. Në një intervistë si asnjëherë më parë, Ledri ka rrëfyer gjithçka për karrierën e tij muzikore dhe jo vetëm.

Alban Skënderaj në “A Live Night”!

“A Live Night” erdhi edhe këtë të shtunë me një nga artistët padyshim më të dashur të publikut. Jo vetëm për muzikën dhe artin e mirë që sjell, por Alban Skënderaj ka ruajtur gjithmonë një imazh shumë të pëlqyer nga audienca të të gjitha moshave prej vitesh. Këngëtarin dhe producentin...

Besa Kokëdhima në skenën e “A Live Night”!

E ftuar në këtë episod të “A Live Night” ishte një artiste me kuptimin e plotë të fjalës. Besa Kokëdhima në një intervistë si asnjëherë më parë, zbulon më shumë nga jeta e saj personale dhe ajo profesionale.

Momente të Eugent Bushpepës në “A Live Night”!

“A Live Night” padyshim që përgjatë gjithë javëve të fundit ka sjellë për ju intervistat më unike dhe muzikën live më të mirë nga artistët më në zë dhe të talentuar të showbiz-it tonë. Këtë të shtunë, Eugent Bushpepa ka rrëfyer gjithë jetën e tij, duke nisur nga fëmijëria, sakrificat...

Soni Malaj në “A Live Night”!

“A Live Night” erdhi të shtunën me një tjetër episod shumë dinamik, me të ftuar këngëtaren tepër të dashur Soni Malaj. Një artiste me kuptimin e plotë të fjalës, Soni Malaj, erdhi me një rrëfim shumë të veçantë, ku foli për karrierën dhe jo vetëm.