SEMIAUTOMVIC

Semi sjell një tjetër ripunim të bazuar tek “Buzët më ishin tharë” të Eranda Libohovës!

Një projekt mjaft interesant i shtohet këtë javë klasifikimit të “The Top List”. Bëhet fjalë për këngën më të re nga Semi. Artisti Semi vjen me një realizim të ri muzikor, titulluar “Buzët”. Pjesa e hyrjes së këngës përmban refrenin nga kënga e njohur e Eranda Libohovës, “Buzët më ishin...

Semi na prezanton me hitin e radhës!

Kanë kaluar vetëm 6 javë që kur Semi dhe Dj Geek sollën jo një, por dy projekte njëkohësisht. Ende pa u ‘mërzitur’ me “Raptish x Tranquilo”, Semi na prezanton me këngën e tij të radhës. “Euro” mban titullin kënga më e re e artistit që ka hyrë këtë javë në...

Top 10 për DJ GEEK dhe Semi!

Dj Geek ka qenë mjaft i angazhuar kohët e fundit duke sjellë herë pas here projekte të reja me disa nga artistët më në zë. E duket se këto bashkëpunime kanë korrur mjaft sukses sidomos këtë javë. Mund të themi se Top 10 i kësaj jave i përket Geek dhe...

Njihuni me këngën rap të javës!

Një nga reperat e “The Top List”, na ka surprizuar me një tjetër projekt të tijin të ri. Është fjala pikërisht për Semin, i cili ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re të titulluar “Molotov”. Vetëm pak kohë më parë Semi publikoi albumin e tij të përbërë...

Ja kush është ngjitur më shumë këtë javë!

Edhe kjo javë ka sjellë ndryshime të mëdha sa i përket pozicionimit të këngëve në listë, nisur që nga kreu i listës. Disa prej projekteve muzikore kanë marrë një mbështetje të madhe nga fansat, votat e të cilëve i kanë ngjitur sa më në majë të listës. Po kush janë...

Semiautomvtic vazhdon në ngjitje me dy këngët e tij

Ka qënë pikërisht bashkëpunimi i tij me Mc Kresha Dhe Lyrical SOn, Private”, kënga që e bëri për herë të parë Semiautomvtic pjesë të “The Top List” dhe pas këtij suksesi, artisti prezantoi një tjetër prurje të re muzikore Momentalisht këngëtari, i cili së fundmi është pjesë e labelit “Pint”,...