SEMI JAUPAJ

Emra Brah nga Semi Jaupaj, tashmë tek Don Phenom!

Nuk ka kaluar shumë që nga projekti i fundit i Emra Brah, që ishte një bashkëpunim me Semi Jaupaj. Por tashmë artisti ka sjellë një tjetër duet. Këtë herë ai ka vendosur që të bashkojë forcat pikërisht me Don Phenom. Projekti i tyre më i ri mban titullin “O jet”...

Kënga e re e Semi Jaupaj dhe Emra Brah menjëherë një sensacion!

Një bashkëpunim i fortë ka ardhur këtë javë midis Emra Brah dhe Semi Jaupaj. Dyshja kanë sjellë bashkë një këngë dedikuar dashurisë, e cila titullohet “Fotografia”. Ky projekt ka hyre këtë javë në klasifikimin e “The Top List” dhe ka arritur që të pozicionohet menjëherë në vend të katërt të...

Semi Jaupaj sjell baladën e ‘shkurtit’ në janar!

Këngëtarja e njohur Semi Jaupaj po vazhdon të jetë aktive me projekte të reja muzikore. Artistja prej ditësh kishte paralajmëruar këngën e re dhe tashmë erdhi momenti për ta ndarë me publikun. Semi ka publikuar këngën e saj më të re që mban titullin “Lulet”. Ky projekt ka marrë menjëherë...

“Do jem aty për të kënduar…”/Semi Jaupaj zbulon planet e dasmës dhe ka një mesazh emocionues për Bora Zemanin!

E ftuar mbrëmjen e djeshme në premierën absolute të filmit më të ri “5 Herë Jo” ka qenë edhe artistja e njohur Semi Jaupaj. Si një prej shoqeve më të ngushta të protagonistes në film Bora Zemani, Semi ka zbuluar më shumë detaje jo vetëm nga filmi por edhe nga dasma e...

Semi Jaupaj pjesë e Top 5 me hitin e ri “Lova”!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Semi Jaupaj, ka publikuar së fundmi këngën e re të titulluar “Lova”. Kjo këngë arriti që të kishte tek publiku një sukses të jashtëzakonshëm e të menjëhrshëm. “Lova” ka hyrë këtë javë në klasifikimin e “The Top List”. Por jo vetëm kaq, madje ka arritur që...

Top 10, rrotullohu rotullohu…

Një tjetër javë pa shumë surpriza në ”The Top List”. Jo shumë ndryshime nga java e kaluar sa i përket renditjes në Top 10. Teksa Luiz Ejlli nuk i ndahet vendit të parë të listës, po ashtu dhe Top 5 nuk ka pësuar asnjë ndryshim. Vendi i dytë shkon sërish...

Luiz Ejlli, Semi Jaupaj dhe Ardit Çuni – artistët që do hapin koncertin e Elvanës!

Elvana Gjata, e cilësuar si diva e muzikës bashkëkohore shqiptare, ka lajmëruar koncertin e saj madhështor më 22 qershor në stadiumin Air Albania. Artistja e ka përcaktuar koncertin si një lajm me rëndësi të veçantë, dhe këtë event ndër më të rëndësishmit të karrierës së saj. E teksa edhe pak ditë na...

Semi Jaupaj është fantastike në “Autostradë”!

Në fillim të kësaj vere, Semi Jaupaj erdhi me këngën e saj më të re që premtoi shumë. “Autostradë” mban titullin projekti i saj i cili ka hyrë këtë javë në klasifikimin e “The Top List”. Kjo këngë arriti që të bëhej virale ende pa u publikuar, me fansat e...

Semi Jaupaj sjell këngën e saj të re në ditëlindjen e Bojken Lakos, rastësi apo…?!

Sot në emisionin “Live From Tirana” në Top Albania Radio ishte e ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike këngëtarja e njohur Semi Jaupaj. Pas eksperiencës së saj në edicionin e parë të “BBV” Semi është fokusuar në muzikë. Bukuroshja ka publikuar disa këngë të cilat janë pëlqyer shumë nga ndjekësit. Kohët...