RONELA HAJATI

Ronela Hajati rikthehet në “The Top List” me “Maje Men”, si këngë e sugjeruar nga publiku, pas shumë javësh mungesë

Një projekt për të cilin i është dashur të punojë fort dhe duket se kjo punë është shpërblyer nga fansat, të cilët falë sugjerimeve të tyre e kanë rikthyer Ronela Hajatin në klasifikim me këngën “Maje Men”. Kjo kënge e Ronelës, e cila erdhi pas dy bashkëpunimeve muzikore, është bërë...

Ronela Hajati: “Do ta luj”, një këngë që ta kërcejnë dhe ata që më kanë inat

Kanë kaluar thuajse dy muaj nga projekti i fundit muzikor i Ronela Hajatit “Maje Men” por këngëtarja ka ardhur me një tjetër prurje të re, e cila është shndërruar menjëherë në qendrën e diskutimeve nëpër portalet shqiptare. Ndryshe nga projektet e mëparëshme, artistja në këtë këngë ka vendosur të vijë...

Ronela Hajati zbulon vështirësitë e projektit më të fundit muzikor “Maje Men”

Pas dy bashkëpunimeve të suksesshme, Ronela ka vendosur të vijë “solo” me projektin muzikor të titulluar “Maje men” dhe duket se këngëtarja ka goditur në shenjë, duke publikuar një projekt që do të mbahet mend. Kjo këngë, për të cilën Ronelës i është dashur të punojë shumë fort, ka marrë...

“Sonte” e Ronelës dhe Lyrical Son ngjitet me 4 pozicione

Rreth një muaj më parë, Ronela dhe Lyrical Son bashkuan fuqitë, duke sjellë projektin muzikor të titulluar “Sonte”, i cili ka rezultuar tepër i pëlqyer për fansat e dyshes. Falë votave të publikut, kjo këngë ka 4 javë që është bërë pjesë e klasifikimit të “The Top List”, ku nga...

Ronela Hajati: Do doja të fitoja dy çmime në natën e madhe të “Top Music Awards”

Edhe pse brenda një periudhe të shkurtër kohore Ronela Hajati ka ardhur me dy bashkëpunime muzikore, duket se më të preferuarit për të mbeten këngët “solo”. Në një intervistë të dhënë për “Top Awards”, këngëtarja ka folur për projektin e saj më të ri, i cili që në javën e...

Ronela Hajati ngjitet me 14 pozicione këtë javë

Ajo ka paralajmëruar projektet e reja muzikore por fansat e Ronela Hajatit momentalisht po shijojnë këngën më të fundit të këngëtares së tyre të preferuar, “Mos ik”. Prej 10 javësh, kjo këngë është bërë pjesë e klasifikimit të “The Top List”, duke u renditur mjaft mirë në listën, e cila...

Zbuloni se kujt i thotë Ronela Hajati “Mos Ik”

“Mos ik” është projekti i fundit muzikor i Ronela Hajatit, i cili po ecën mjaft mirë në tregun muzikor. Në një intervistë të dhënë për “Select”, këngëtarja ka zbuluar më shumë detaje sa i përket prurjes së saj më të re. Ndërkohë që në një frazë të këngës ajo thotë:...

Ronela Hajati rikthehet në “The Top List” pas shumë kohësh mungesë

“Marre” ishte projekti fundit muzikor i Ronela Hajatit që ka qënë pjesë e klasifikimit të “The Top List”. Ndërkohë që kanë kaluar rreth 7 muaj, Ronela është rikthyer në klasifikimin e 50 këngëve më të bukura të muzikës moderne shqiptare, me një këngë të re por të “frikshme”. Në këtë...