NORA ISTREFI

Nora Istrefi del me një bashkëpunim dhe hyn me një tjetër në “Top 20”

Vera e vitit të kaluar rezultoi tepër e suksesshme për Nora Istrefin, kënga e sa cilës “Sa t’kam dasht” u shndërrua në një ndër hitet verore. Ndërsa këtë vit, këngëtarja ka lënë pas projektet “solo” dhe ka zgjedhur të vijë me tre bashkëpunime. Rreth 5 muaj më parë, ajo bashkoi...

Ermali dhe Nora hyjnë në klasifikim me një këngë që premton të kthehet në hit

Pas sukseseve që kanë patur me projektet e tyre “solo”, Ermal Fejzullahu dhe Nora Istrefi kanë bashkuar fuqitë për të sjellë një projekt muzikor, për të cilin premtojnë se do të kthehet në hit. “Hije” titullohet kënga më e re e dyshes, muzika e së cilës është realizuar nga “Big...

Nora Istrefi josh ende me “Majëm”

“Majëm” është projekti muzikor që pasoi këngën e suksesshme të Nora Istrefit “Sa t’kom dasht”. E publikuar në muajin gusht, “Majëm” vazhdon ende të joshë fansat edhe pse kanë kaluar thuajse 4 muaj. Prej 12 javësh ajo është bërë pjesë e klasifikimit të “The Top List”, duke u pozicionuar mjaft...

Nora Istrefi kryeson listën e “Top Awards” për këtë javë

“Sa t’kom dasht”, kënga e cila ka marrë 5 milionë klikime vetëm në 3 javë, ka mundur të kryesojë listën e hiteve muzikore të “The Top List” për këtë javë, duke u ngjitur me 1 pozicion. Nora Istrefi ka goditur në shenjë me rikthimin e saj në muzikë, duke publikuar...