NORA ISTREFI

Nora Istrefi ka gati bashkëpunimin e ri me…

Nora Istrefi njihet për pamjen e saj gjithmonë shumë seksi. Jo pak herë na befason me ‘look-un’ e saj si në këngë, ashtu edhe në daljet televizive që për hir të së vërtetës nuk i ka të shumta. Bukuroshja ka qenë mjaft aktive me projekte të reja muzikore dhe duket...

Java me më shumë hyrje të reja për 2023, por cila mban rekordin gjatë viteve?!

Një javë e ngarkuar dhe plot me projekte të reja muzikore ishte kjo në të cilën kemi hyrë. Le të themi që artistët paskan rënë në një mendje për të publikuar këngët e tyre. Deri më tani kjo është java me më shumë hyrje të reja për vitin 2023. Këtë...

“Amaneti” i Nora Istrefit!

Nora Istrefi është ndër artistet më të dashura për publikun. Ajo gjithmonë ka ditur si të sjellë projekte që mbesin gjatë në kujtesën e të gjithëve. Nora tashmë ka sjellë projekti e saj më të ri. Kënga e re e artistes mban titullin ”Amanet” dhe është bërë pjesë e ”The...

Nora Istrefi paralajmëron këngën e saj të re!

Kanë kaluar disa muaj që kur Nora Istrefi ishte pjesë e “The Top List” me këngën e saj “Më mungon”. E tashmë duket se ajo ka gati një surprizë për publikun. Pas bashkëpunimit që rezultoi shumë i suksesshëm me Shkurte Gashin dhe Bardhin ‘Mama Mia’ duket se bukuroshja nuk do...

Thjesht miqësi apo një bashkëpunim i ri?! Xhensila na bëri kuriozë!

Xhensila Myrtezaj dhe Nora Istrefi janë dy këngëtare shumë të pëlqyera dhe që publikojnë këngë që arrijnë miliona klikime e pëlqehen shumë nga ndjekësit. Dy bukuroshet e showbiz-it nuk i kemi parë më parë në shoqërinë e njëra-tjetrës, por mesa duket mes tyre ekziston një marrëdhënie më shumë se sa...

Nora Istrefi mbyll 100 këngët më të mira të javës!

Nora Istrefi është rikthyer sërish në muzikë pas një pauze prej disa muajsh. Thënë kjo, fansat e saj ia kishin ndjerë mungesën dhe momenti i duhur për një projekt të ri nga këngëtarja erdhi më në fund. Nora Istrefi njihet për pamjen e saj gjithmonë shumë seksi. Jemi mësuar ta...

Dy hyrje të reja në Top 5, zbulojini kush janë!

Këtë javë në “Top 5” kemi pasur dy projekte që na kanë surprizuar me renditjen e tyre. Bëhet fjalë për David Dreshaj me projektin e tij “Egoiste” që u rendit në vend të tretë dhe bashkëpunimi i Melindas, Nora Istrefit dhe Gjikos, “Ay Caramba”, që për këtë javë është në...

Melinda, Gjiko dhe Nora me “Ay Caramba” vijnë si 2Pac…

Një projekt i ri i është bashkëngjitur “The Top List” këtë javë. “Ay Caramba” titullohet kënga e re e Melidas, Gjikos dhe Nora Istrefit. Treshja e artistëve kanë sjellë këtë projekt të veçantë dhe plot stil, me ritme verore dhe një videoklip tejet interesant. Videoklipi duket se xhirohet në shkretëtirë,...

Ja cilat janë 5 këngët me më shumë javë aktualisht në “The Top List”

Pavarësisht se javët e fundit kanë patur shumë këngë të reja, sërish disa këngë i kanë mbijetuar konkurrencës dhe vazhdojnë ende të pëlqehen dhe të votohen nga publiku. Po cilat janë 5 këngët me më shumë javë aktualisht në “The Top List”? Kënga që ka më shumë javë në klasifikim...