GENT FATALI

Fifi lajmëron një tjetër sukses të “Pikturë”!

Vetëm pak javë më parë Fifi bashkoi forcat me Gent Fatalin për të sjellë një hit vere. “Pikturë” mban titullin projekti i tyre që ka rezultuar mjaft i suksesshëm. Balada tregon historinë e një çifti që e njohin shumë mirë njëri-tjetrin e që janë mirënjohës për dashurinë e tyre. Të...

Fifi dhe Gent Fatali gëzojnë suksesin e rradhës të këngës “Pikturë”!

Fifi padyshim që është një nga këngëtaret me zërin më të mirë dhe këngët e saj shumë të ndjera që prekin zemrat e publikut kthehen menjëherë në hite. Ajo është mjaft aktive në muzikë duke sjellë herë pas here projekte të reja. Së fundmi ajo bashkoi forcat me Gent Fatalin...

Ja tre hyrjet e reja të Top 10 për këtë javë!

Disa projekte të reja mjaft të fuqishme këtë javë në klasifikimin e ”The Top List”. Madje që kanë arritur dhe një pozicionim mjaft të mirë duke u renditur në Top 10. Ja për kë bëhet fjalë… “Për dashni” nga Capital T ka arritur të rrëmbejë menjëherë vendin e dytë dhe...

Fifi publikon një tjetër hit me Gent Fatalin!

Dyshja e njohur e artistëve, Fifi dhe Gent Fatali kanë bashkuar forcat për të sjellë hitin e rradhës. “Pikturë” titullohet bashkëpunimi i tyre i ri i cili ka hyrë këtë javë në klasifikimin e “The Top List”. Balada tregon historinë e një çifti që janë mirënjohës për dashurinë e tyre....

Fifi po vjen në një bashkëpunim me Gent Fatalin?!

Këngëtarja e njohur Fifi, po vazhdon përgatitjet për projektin e ri muzikor. Ajo disa ditë më parë ka nisur xhirimet e videoklipit të ri, ndërsa nuk zbuloi më shumë rreth asaj se çfarë po sjell. Në një postim të radhës të bërë në InstaStory, bukuroshja më në fund ka treguar...

Gent Fatali me videon më të lezetshme të verës

Genti Fatali ka zgjedhur të vijë tepër i vecantë këtë verë, duke tërhequr vëmendjen e publikut. “Pak me afer” mban titullin kjo prurje e re muzikore e Gentit, e cila vjen tre muaj nga projekti i tij i fundit “Ma jolie”. Përvec një teksti dhe muzike interesante, reperi i ka...

Gent Fatali rikthehet fuqishëm!

Edhe pse momentalisht ai është në vetëmenaxhim, Gent Fatali ka arritur të rikthehet fuqishëm në tregun muzikor shqiptar. “Ma Jolie” (E bukura ime) titullohet prurja më e re e artistit, e cila është një histori e përjetuar nga vetë Genti. Në një intervistë të dhënë për “Wake Up” në Top...