BLERO

David Dreshaj dhe Blero me ngjitjen më të madhe të javës!

Ngjitja më e lartë në pozicionim për këtë javë i takon David Dreshaj dhe Bleros. Është pikërisht bashkëpunimi i tyre “Ta dija” që është rritur me plot 59 vende menjëherë këtë javë. Ky projekt i tyre i përbashkët ka marrë votat më të mëdha të publikut në krahasim me këngët...

David Dreshaj dhe Blero direkt në Top 5 me “Ta Dija”!

David Dreshaj dhe Blero kanë publikuar projektin e ri muzikor, me titull “Ta Dija”, të cilin e kanë shoqëruar edhe me videoklip. David shquhet për bashkëpunime të suksesshme me artistë të ndryshëm dhe pritet që edhe ky me Bleron të jetë po ashtu. “Ta dija” ka marrë shumë reagime pozitive...

Njihuni me 3 ngjitjet më të mëdha të javës në klasifikim!

Një tjetër javë me ngritje të fuqishme për projektet muzikore të artistëve në klasifikimin e “The Top List”. Ja se cilat këngë janë rritur në renditje… “Amore” nga Blero dhe Arbanna ka vetëm dy javë në klasifikim dhe është pritur mjaft mirë nga publiku. Këtë javë ky projekt është rritur...

Arbanna, vjen me një bashkëpunim me Bleron?! Jo ajo që mendoni ju…

Blero rikthehet sërish në klasifikimin e “The Top List” pas një periudhe goxha të gjatë mungese. Këtë herë ai ka sjellë një tjetër bashkëpunim me një artiste të re, Arbanna. “Amore” titullohet projekti i tyre i përbashkët që solli sërish Bleron në klasifikim dhe që futi për herë të parë...

Blero rikthehet në “The Top List” pas 5 muajsh mungese!

Blero është rikthyer sërish në klasifikimin e “The Top List” pas një periudhe të gjatë mungese, e më saktësisht pas 5 muajve. Tashmë Blero ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Hej Aman” që i është bashkuar menjëherë listës. Kënga e fundit e Bleros ishte bashkëpunimi i...

Blero prezanton artistin më të ri në “The Top List”, Albos!

Blero ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me Albos, të titulluar “Telenovela”. Albos është një emër i ri në klasifikimin e “The Top List”. Por kush është ky artist? Emri i vërtetë i Albos është Alban Markaj. Ai e ka nisur karrierën e...

Për kë e ka Blero këngën e tij më të re?

Blero, një artist mjaft i njohur dhe i dashur për publikun, ka vetëm pak ditë që ka nxjerrë në treg këngën e tij më të re, e cila ka tërhequr menjëherë vëmendjen. “Deren e ki hap” titullohet balada më e re e Bleros, e cila flet për një tradhëti. Artisti...