Spektakli më i madh i kërcimit në vend së shpejti do të nisë. “Dancing with the Stars”, show magjik i kërcimit që do të nisë shumë shpejt në Top Channel. Programi më popullor i kërcimit në botë, me patentë të BBC, do të jetë ekskluzivisht në Top Channel, ku pritet të ketë emra mjaft të njohur të showbiz-it.

Vetëm pak minuta është zbuluar konkurentja e rradhës dhe bëhet fjalë për një ndër artistet më të dashur shqiptare. Krah balerinit të njohur Graciano, do të shohim Fifin.

Kjo është hera e parë që artisten do ta shohim në rolin e balerinës. Prej kaq shumë vitesh ajo na ka dhuruar copëza perlash me muzikën e saj, e të njëjtën gjë presim të na trasmetojmë edhe përmes kërcimit.

https://www.instagram.com/p/CxaON-qtFXL/