LAJME

Ja Top 5 këngët e Alban Skënderaj që kanë mbajtur më gjatë kreun prej fillimit të “The Top List”!

Alban Skënderaj po korr një sukses të jashtëzakonshëm së fundmi, duke sjellë vazhdimisht projekte të reja, që duhet thënë se po priten mjaft mirë nga publiku. Edhe për këtë javë Albani së bashku me Capital T qëndrojnë në fron dhe kjo na sjellë ndër mend disa nga hitet e Alban...

Ju zbulojmë disa nga hitet që Alban Skënderaj do të performojë në “A Live Night”!

“A Live Night” është prodhimi më i ri i Top Channel, Top Albania Radio dhe Top Awards që padyshim është një risi e ekraneve tona. Një emision që na ka mbajtur gozhduar para ekranit, na ka bërë të njohim një tjetër anë të artistëve tanë të dashur dhe të dëgjojmë...

Xhensila lajmëron suksesin e padiskutueshëm të ”A e din”!

Nëpërmjet disa videove në Instagram, Xhensila Myrtezaj dhe Elgit Doda paralajmëruan se do të vinin me një bashkëpunim. Pritjes i erdhi fundi, vetëm 1 muaj më parë kënga u lançua dhe rezultoi shumë e suksesshme, pasi është pëlqyer menjëherë nga të gjithë dhe është shpërndarë kudo. “A e din” ka...

Super hiti ‘toksik’ i Ibro Delit do t’ju shkundë kudo ku po e dëgjoni!

Ibro Deli është padyshim një nga artistët më unikë dhe plot stil që e dallon nga gjithë të tjerët. Madje disa vite më parë Ibro është zgjedhur nga revista italiane “Style Leaked” për stilin unik të tij, saktësisht si një nga pesë meshkujt e Evropës që ka stilin më interesant...

Bëhuni gati sepse bashkëpunimi i Fifit me Tunën po vjen shumë shpejt!

Fifi ka qenë mjaft aktive kohët e fundit duke sjellë shpesh projekte të reja, qofshin ato solo apo edhe bashkëpunime. Dhe një i tillë duke se po vjen shumë shpejt. E pyetur nga një ndjekës në rrjetin e saj social Instagram se me cilën këngëtare do të kishte dëshirë të...

Alban Skënderaj kryeson me më shumë projekte njëkohësisht në “The Top List”!

Alban Skënderaj është një nga artistët më të talentuar dhe që ka më shumë vite në skenë. Padyshim që mund ta cilësojmë si një ‘veteran’ të fushës, Albani numëron shumë hite që mbahen mend gjatë dhe preferohen nga çdo brez. Aktualisht Albani kryeson në “The Top List” me më shumë...

Alban Skënderaj në një rrëfim ekskluziv në “A Live Night”!

“A Live Night” është prodhimi më i ri i Top Channel, Top Albania Radio dhe Top Awards që padyshim është një risi e ekraneve tona. Një emision që na ka mbajtur gozhduar para ekranit, na ka bërë të njohim një tjetër anë të artistëve tanë të dashur dhe të dëgjojmë...

Ja cilët janë artistët me më shumë vende të para në 2022!

Kemi hyrë tashmë në gjysmën e muajit të qershorit dhe nëse kthehemi pak pas deri në fillim të vitit, janë disa artistë që kanë kryesuar më së shumti në klasifikimin e “The Top List”. Ja se cilët kanë qenë ata… 1. Yll Limani ka qendruar për 7 javë në krye...

Trixa hyn në Top 100 me “Vonë”!

Beatrix Ramosaj është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe që numëron shumë fansa. Ajo kohët e fundit ka qenë mjaft aktive duke sjellë herë pas here projekte të reja dhe duke qenë shumë afër publikut. Para pak ditësh, në ditëlindjen e saj të 28-të, Trixa publikoi projektin më të...