UNIKKATIL

Unikkatil çmend Zvicrën dhe kap kreun në “The Top List”

Unikkatil ka bërë një rikthim të fuqishëm në tregun muzikor shqiptar. Pas rreth një viti mungese në treg, reperi i dashur i publikut shqiptar është rikthyer me dy projekte muzikore, të cilat kanë tërhequr menjëherë vëmendjen e publikut. “Ni Milion Rrugë” është shndërruar në këngën më të preferuar të javës,...

Unikkatil rikthehet me një tjetër “poezi”! A do të jetë në verë në Tiranë?

Reperi i njohur shqiptar, Unikkatil, ka vendosur të jetë më aktiv këtë vit. Artisti, i cili prej vitesh jeton në Amerikë, ka vetëm pak ditë që ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, “Ni milionë rrugë”, i cili pasohet nga bashkëpunimi me Milot dhe Don Phenom, “A Pe...

2po2 dhe Unikkatil i afrohen sërish kreut

Në një intervistë të dhënë për “Top Show” në Top Channel, 2po2 ka folur për albumin e tij “2020”, për të cilin është shprehur se për shkak të kualitetit të tij, ai do të jetë gjithmonë përpara në kohë, madje vetë titulli nënkupton gjë. “Kryt Nalt” është një ndër këngët...