RINA BALAJ

Rina me dy bashkëpunime në dy javë, ja kush pëlqehet më shumë momentalisht!

Vetëm një javë më parë u njohëm me një super bashkëpunim, atë mes Capital T, Eaz dhe Rina Balaj, “Dirty Move”. Ky projekt jo vetëm që arriti të bëhej menjëherë pjesë e “The Top List”, por votat e publikut e renditën direkt në vend të dytë të listës. E këtë...

Capital T, Eaz dhe Rina direkt në Top 5 me “Dirty Move”!

Një tjetër bashkëpunim muzikor që ka ardhur këtë javë, ka bërë bashkë disa nga artistët më të njohur të tregut. Capital T, Eaz dhe Rina Balaj vijnë së bashku në këngën e tyre të re, titulluar “Dirty Move”. “Dirty Move” ka hyrë në klasifikimin e “The Top List” këtë javë...

Rina si Mozzik, një ‘thumb’ ndaj Sin Boy me këngën e tij të re?!

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere u bë e njohur gjithashtu edhe për lidhjen e saj me reperin Sin Boy. Ata prej disa vitesh bashkëjetonin së bashku dhe ishin një ndër çiftet më simpatikë të showbiz-it,...

Rina së shpejti me një këngë dedikuar dashurisë për një vajzë?!

Rina duket se kohët e fundit është shumë aktive me projekte të reja muzikore. Para një muaji bukuroshja publikoi këngën e saj më të fundit që është dedikim për ish-partnerin e saj Sin Boy e me anë të këtij projekti muzikor, ajo arriti të fitojë zemrat e publikut. E vetëm disa orë...

Rina sjell një klip që tregon totalisht jetën e adoleshentëve sot!

Rina është padyshim një nga reperet më të dashura për publikun në tregun shqiptar. Këngëtarja kohët e fundit nuk është ndalur me projekte të reja, por në një frymë pak më ndryshe nga sa jemi mësuar që ta shohim. Edhe këtë herë Rina ka ardhur me një projekt me tone...

Mos ndoshta projekti i ri i Rinës vjen si një dedikim?

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere u bë e njohur gjithashtu edhe për lidhjen e saj me këngëtarin SinBoy. Por pak muaj më parë dyshja deklaruan ndarjen. E teksa tanimë kanë vazhduar jetën e tyre si private...

Rina e ka për babin apo për ‘babin’?!

Rina është padyshim një nga reperet më të dashura për publikun në tregun shqiptar. Këngëtarja kohët e fundit nuk është ndalur me projekte të reja. Së fundmi ajo ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Daddy”. Një titull mjaft provokues që të nxit kureshtjen, fundja ashtu siç...

Rina & Sin Boy si njëri-tjetri!

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë e muzikës si një repere është e njohur gjithashtu edhe për lidhjen e saj me këngëtarin Sin Boy. Tanimë, ata prej disa vitesh bashkëjetojnë së bashku dhe janë një ndër çiftet më simpatik të showbiz-it....

Cili nga çiftet e këngëtarëve është më i preferuari i publikut?!

Në showbiz-in shqiptar ka shumë çifte që ndajnë të njëjtin profesion, qoftë aktorë, prezantues apo këngëtarë. Ata janë jo vetëm shumë të suksesshëm në profesionet e tyre, por edhe shumë të komentuar në media. Dhe ne do të ndalemi pak tek çiftet e këngëtarëve, aq më tepër tek ata që...