LORè

Së shpejti Loré vjen siç nuk e keni dëgjuar kurrë më parë: “Dua të rilind si artiste, një kapitull i ri…”

E ftuar në studion e “Wake Up” ka qenë artistja e njohur, Loré. Ajo ka publikuar këngën e saj më të re që mban titullin “Të du”, që e ka sjellë atë në një frymë më të veçantë, një metamorfozë siç e quan dhe ajo. Loré na ka folur më...

Një kapitull i ri në jetën e saj, Loré sjell këngën “Të du” dedikuar…

E ftuar në emisionin “Live From Tirana” ka qenë artistja e njohur, Loré, emri i vërtetë i të cilës është Lorela Karoshi. Ajo ka publikuar këngën e saj më të re që mban titullin “Të du”, e cila ka hyrë këtë javë në klasifikimin e “The Top List”, madje duke...

Loré godet sërish në shenjë me “Të du”!

Një tjetër surprizë nga Loré. Artistja vjen sërish me një këngë të re, këtë herë dedikuar dashurisë dhe mban titullin “Të Du”. Ky projekt ka hyrë këtë javë në klasifikimin e “The Top List”, madje duke u pozicionuar në vend të pestë. Një pozicionim ky mjaft i mirë për një...

“Jam perfeksioniste, jam kafshë…”/Lorè zbulon detaje për albumin e ri dhe krijmtarinë e saj!

E ftuar në emisionin “Pardon My French” në Top Albania Radio ka qenë artistja e njohur, Lorè, emri i vërtetë i të cilës është Lorela Karoshi. Ajo ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me karrierën, emocionet që përcjellin projektet dhe albumin e saj më të ri që do të...

Lore flet për projektin e saj të fundit: “Gjëja më e bukur të inspirohesh në historitë e tua personale…”

Këngëtarja e njohur Lore ka rrëmyer zemrat e të gjithëve ne me zërin e saj aq të ngrohtë dhe melodioz. Ajo ka publikuar këtë verë një këngë mjaft ritmike, por dhe shumë domethënëse, që mban titullin “Funk it”. E ftuar mëngjesin e sotëm në studion e “Wake Up”, Lore ka zbuluar më...

Lorè vjen me dedikim për ex-at dhe me një album të ri!

E ftuar ditën e sotme në ‘Live From Tirana’, ka qenë Lorè, emri i vërtetë i të cilës është Lorela Karoshi, e cila ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve me zerin e saj melodioz. Artistja sapo ka publikuar këngën e saj më të fundit tipike verore ‘Funk It’. Projekti, i...

LORÈ zbulon këngët që i kanë shenjuar jetën dhe jo vetëm!

E ftuar në “Live From Tirana” në Top Albania Radio ishte këngëtarja LORÈ e cila është një ndër artistet më të talentuara në Shqipëri. Kënga në bashkëpunim me naBBoo, e titulluar “Extasy” është një ndër këngët më të dëgjuara të saj në “The Top List”. Ajo ka zbuluar playlist-ën me...

A do jetë “Extasy” njësoj e suksesshme sa “Tonight” me Vin Velin?!

“Tonight”, projekti mes Loré dhe Vin Velit ka qenë ndër më të preferuarit e publikut që në çastin e parë të publikimit. Ende edhe sot kjo këngë dëgjohet kudo, qoftë për natyrën që ajo ka në vetvete, qoftë dhe për këtë dyshe kaq të suksesshme që zgjodhën të bëheshin bashkë....

Loré debuton në Top 20 me këngën e re!

Loré është padyshim një nga artistet më të talentuara të tregut muzikor shqiptar dhe me një zë karakteristik që arrin ta dallojë nga të tjerët. Së fundmi ajo është bërë bashkë me naBBoo për të na sjellë pak “Extasy” këtë fillim vjeshte. Dhe pikërisht kështu mban titullin projekti i tyre...