LEDRI VULA

Ledri Vula flet për problemet e famës

Ai është një ndër reperat më të pëlqyer shqiptar dhe duket se suksesi dhe fama e tij nuk sjellin vetëm rezultate pozitive tek ai. Bëhet fjalë për Ledri Vulën, i cili vetëm pak ditë më parë ka nxjerrë në treg projektin e tij të radhës të titulluar “1 Janari”. Me...

Hyn për herë të parë “Nona” e Ledri Vulës dhe Young Zerkës

Qershorin e këtij viti, Ledri Vula dhe Young Zerka bashkuan fuqitë, duke sjellë bashkëpunimin e tyre të parë muzikor, të titulluar “Nona”. Edhe pse me ritme verore, kjo këngë është bërë pjesë e klasifikimit të “The Top List” këtë javë. Pavarësisht se vera ka kaluar, duket se fansat e dyshes po...

Buta dhe Ledri debutojnë dobët, renditen në fund të klasifikimit

Duket se bashkëpunimet kanë qënë të shumta në sezonin e kësaj vere pasi një tjetër dyshe e talentuar ka bashkuar fuqitë për projektin e ri muzikor. Bëhet fjalë për Butën dhe Ledrin, të cilët kanë vetëm pak ditë që kanë nxjerrë në treg bashkëpunimin e tyre muzikor, i cili është...

Ledri Vula merr kreun me publikimin e tij më të ri

“U harrum” titullohet publikimi më i ri i Ledri Vules, i cili ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm, duke marrë kreun e klasifikimit të “The Top List”. Ndërkohë që kjo është java e parë që “U harrum” është pjesë e listës, ajo ka mundur të mposhtë projektet e mëparshme muzikore,...

“Krejt shokt e mi” e Ledrit dhe Lumi B, ngjitet me 5 pozicione

“Krejt shokt e mi” është projekti më i fundit i Ledri Vulës, i cili erdhi në një bashkëpunim me Lumi B. Pas disa bashkëpunimeve të suksesshme, dyshja është ndjerë e sigurt që ky projekt do të shndërrohej menjëherë në një hit muzikor dhe në fakt kështu ka ndodhur. Ndërkohë që...

Ledri sukses me të gjitha këngët, futet në “The Top List” edhe me këngën e re

Ledri Vula është pjesë e “The Top List” me 6 projekte muzikore, duke u bërë kështu një nga artistët që ka më shumë këngë në klasifikim. Kjo javë ka rezultuar tepër e suksesshme për artistin, këngët e të cilit janë votuar shumë, duke e ngjitur Ledrin sa më në majë...

Ledri Vula ngjitet me 10 pozicione me “A jena mire”

Ai është një ndër artistët që ka më shumë këngë në klasifikimin e “The Top List”,  me 5 këngë në total, dy projekte “solo” dhe tre bashkëpunime. “A jena mire”, “Kings”, “Hip Hop”, “Nuk ma la” dhe “Beautiful” prej shumë javësh qëndrojnë në klasifikim, duke i mbijetuar konkurrencës së prurjeve...

Java e Ledrit, me 3 këngë në “Top 10”

Gjatë javës së kaluar janë publikuar disa projekte të reja muzikore ku pjesa më e madhe e tyre janë bërë menjëherë pjesë e “The Top List”. E tillë ka qënë edhe kënga më e re e Ledrit, “A jena mire”, e cila që në javën e parë të publikimit, jo...