KOKA

Ja cilët janë artistët e rinj në 2021 që kanë prodhuar më shumë!

Një gjë është e sigurtë, viti 2021 ka qenë plot me artistë të rinj dhe të talentuar që kanë hyrë në klasifikimin e “The Top List”. E madje jo vetë kaq, por ata gjithashtu kanë qenë dhe mjaft aktivë duke sjellë disa projekte në klasifikim. Një ndër ta është Elai....

Zbuloni qasjen ndaj Shqipërisë të KOKA!

Këngëtarja KOKA, e cila u kthye shumë shpejt në një nga më të preferuarat e publikut, ka publikuar këngën e saj më të re “No Substitute”, që u bë menjëherë pjesë e The Top List. Ky projekt renditet në vend të 37-të të klasifikimit të kësaj jave. KOKA ka treguar...

Ja cilat janë këngët që janë ngritur më shumë në klasifikim!

Këtë javë në klasifikimin e “The Top List” kemi pasur disa rritje në renditje të disa prej këngëve, sidomos të atyre që kanë më pak javë në klasififikim. “Pistole” nga Diona Fona dhe Marin, e cila ka vetëm dy javë në klasifikim, është rritur me plot 92 vende duke u...

Ja cilat janë këngët që janë ngjitur më shumë këtë javë…

Ndërkohë që kreu i listës nuk ka pësuar shumë ndryshime nga java e kaluar, shumë këngë të tjera të listës janë votuar më shumë nga publiku shqiptar, duke u ngjitur sa më lart në klasifikim. Projekti më i ri nga Dafina Zeqiri i titulluar “Happy Birthday” ka vetëm 2 javë...

Hapi i rradhës për KOKA!

Artistja KOKA duket se nuk po ndalet me projektet e saj muzikore. Çdo projekt i publikuar prej saj duket se po tërheq gjithmonë e më shumë publikun, me zërin e saj të mrekullueshëm, stilin kaq origjinal dhe me këmbë në tokë. Në një intervistë eksluzive për “Top Awards”, ajo ka...

KOKA prezanton singëll-in e radhës dhe e admirojmë me zë e figurë!

Ashtu sic edhe kishte premtuar, KOKA është rikthyer me projektin e radhës muzikor dhe duhet pranuar që nuk na ka zhgënjyer aspak. “Let them know” mban titullin publikimi më i ri i artistes, i cili është sugjeruar pafund nga ana e fansave, duke iu bashkuar këtë javë klasifikimit të “Top...

KOKA dhe rikthimi i saj në muzikë!

KOKA  është artistja që i është shtuar klasifikimit të “Top Awards” këtë javë me këngën “Bliss”, e publikuar me 27 Nentor 2020, e cila e ka bërë artisten pjesë të listës. Për shumë prej jush kjo mund të jetë hera e parë që po dëgjoni emrin e artistes, por në fakt...

Tre hyrje të reja, të gjitha në “Top 20”

Klasifikimi i kësaj jave ka sjellë tre hyrje të reja, të cilat kanë arritur të marrin menjëherë vëmendjen e publikut shqiptar, duke u pozicionuar në “Top 20”.  Ajo cfarë është e interesante për këtë javë është fakti që hyrjet e reja janë të gjitha femrat, si një shenjë kjo për muajin...