ELAI

Elgit Doda dhe Elai bashkojnë forcat për “Mërzia”!

Kanë kaluar pak kohë që prej publikimit të projektit të tij të fundit muzikor e duket se tashmë Elgit Doda ka një tjetër hit. Artisti di shumë mirë të sjellë baladat e dashurisë dhe të godasë në zemrën e pulikut. Elgiti tashmë ka ardhur me një bashkëpunim me Elain, të...

Si thoni për një bashkëpunim mes Elait dhe Donald Veshaj?!

Elai nuk ndalet këtë vit me publikimin e këngëve, të cilat janë kthyer menjëherë në një hit, edhe falë platformave të ndryshme sociale. Projekti i tij më i ri titullohet “Mu nda” dhe u bë dy javë më parë pjesë e “The Top List”. Elai është kthyer shumë shpejt në një...

Elai mund të jetë reperi më ‘sweet’ në Shqiptari…

Elai di gjithmonë se si të tërheqi vëmendjen e dëgjuesve dhe as këtë radhë nuk ka gabuar me publikimin e këngës së fundit. Reperi ka sjellë vetëm pak ditë më parë projektin e tij më të ri që mban titullin “Mu nda”. “Mu nda” nga Elai është një këngë që...

Elai sjell një tjetër hit të menjëhershëm me pak ndihmë nga Eranda Libohova!

Elai nuk ndalet këtë vit me publikimin e këngëve, të cilat janë kthyer menjëherë në një hit, edhe falë platformave të ndryshme sociale. Projekti i tij më i ri titullohet “Ika”. Elai di gjithmonë se si të tërheqi vëmendjen e dëgjuesve dhe as këtë radhë nuk ka gabuar me publikimin e...

Elai sjell mbase këngën e tij më argëtuese deri më tani!

Elai është një artsit i ri mjaft i njohur për tregun shqiptar dhe hitet e tij janë bërë goxha të njohura në platforma të ndryshme sociale, kryesisht në Tik Tok. Ai është ndër reperët që ka korrur shumë sukses me projektet e tij muzikore. Këngët e Elait kanë gjetur gjithmonë...

Java me më shumë hyrje të reja për 2023, por cila mban rekordin gjatë viteve?!

Një javë e ngarkuar dhe plot me projekte të reja muzikore ishte kjo në të cilën kemi hyrë. Le të themi që artistët paskan rënë në një mendje për të publikuar këngët e tyre. Deri më tani kjo është java me më shumë hyrje të reja për vitin 2023. Këtë...

Elai në Top 5 me këngën më të ndjerë të tij!

Elai ka qenë një nga artistët që ka hyrë fuqishëm në klasifikimin e “The Top List”. Ende një artist i ri, ai arriti që të hynte menjëherë me dy projekte të tijat në klasifikimin e 100 këngëve më të mira shqiptare. E që prej asaj kohe nuk është ndalur duke...

‘Zbutet’ Elai në publikimin e fundit!

Elai është një artsit i ri mjaft i njohur për tregun shqiptar dhe hitet e tij janë bërë goxha të njohura në platforma të ndryshme sociale, kryesisht në Tik Tok. Kënga e tij e fundit mban titullin “Joti”, ku artisti e solli në ditën e të dashuruarve. Ndryshe nga stili...

Elai rivjen në “The Top List” pas 27 javësh mungese!

Elai është një ndër reperët më të talentuar dhe ka qenë një nga artistët që ka hyrë fuqishëm në klasifikimin e “The Top List”. Edhe pse i ri në moshë, kjo nuk e ka penguar atë aspak që të krijojë një karrierë të mirë artistike që tani. Elai sigurohet që...