ARMALDO KLLOGJERI

Ja cilat janë “këngët e Big Brother” që i kanë rezistuar muajve në “The Top List”!

Fenomenit të papërsëritshëm të “Big Brother VIP” nuk kishte si t’i shpëtonte dhe klasifikimi i “The Top List”, Top Awards. Në këtë garë të fortë për çmimin e madh, kishim dhe disa këngëtarë mes artistëve të tjerë të çdo fushe. Disa prej tyre madje krijuan edhe këngë menjëherë pas daljes...

Pas muzikës, radhën në jetën e Maestros e ka pista e kërcimit!

“Dancing With the Stars” është në prag të nisjes dhe teksa ditët kalojnë, konfirmohen edhe yjet që do të zbresin në pistën e kërcimit. Ndërkohë ditën e sotme, faqja zyrtare e programit ka zbuluar një tjetër emër. Një nga banorët më të komentuar të Big Brother Vip Albania do ta shfaqë...

Armaldo Kllogjeri zbulon ofertën më të çmendur: “Të performoja në një klub striptizmi…” 

I ftuar në emisionin “Lancio” ka qenë artisti, Armaldo Kllogjeri. Ai ka zbuluar më shumë në lidhje me karrierën e tij muzikore, këngën e re që ka sjellë së fundmi e cila quhet “O jetë”, projektet e reja që pritet të vijnë në të ardhmen dhe jo vetëm… Si po...

Bashkëpunim me Luizin?! Të vërtetën na e zbulon Armaldo Kllogjeri!

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Suksesi ka kaluar kufijtë e një spektakli në ekranin e televizorit e tani jemi përballë një fenomeni social që mund të quhet...

Pas Big Brother VIP një bashkëpunim mes Armaldo Kllogjerit dhe Lorenc Hasramës?!

Të ftuar në emisionin “Big Brother Radio” në Top Albania Radio kanë qenë ish-banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP”, Lorenc Hasrama dhe Armaldo Kllogjeri. Ata kanë treguar më shumë rreth planeve jashtë “BBV” në lidhje me karrierën e tyre por sigurisht që edhe fenomenin e këtij viti si edicion...

Gara e protagonistëve të “BBV2”- Luizi nuk preket, po të tjerët?!

Muajt e fundit emri i Luiz Ejllit është ndoshta më i dëgjuari dhe më i komentuari kudo, si në rrjet, në media, por edhe në çdo tavolinë miqsh. Shumë i përfolur nga banorët e tjerë të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Luiz Ejlli ka spikatur disa herë dhe ka...

Armaldo Kllogjeri i merr sërish vendin e dytë Noizy-t!

E kush mund ta merrte me mend se një tenor do të hynte në listën e këngëve moderne shqiptare në Top Awards? Epo, Armaldo Kllogjeri ia doli! Maestro, siç tashmë na pëlqen ta quajmë të gjithë, solli projektin e tij me titullin ”Ta dije”. Kjo këngë u krijua kur ai...

Armaldo në garë më Luizin edhe në “The Top List”!

“Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin. Që nga data e nisjes dhe deri më tani polemikat që krijohen nga banorët e “BBV” kanë transmetuar...

“Maestro”, nga skenat botërore operistike, në ”Big Brother VIP” e tani në ”The Top List”!

Edicioni i “BBV1” dhe “BBV2” gjithmonë janë shquar si burimi kryesor i frymëzimit të këngëtarëve shqiptarë, të cilët janë futur aty brenda si banorë VIP. Në këtë edicion, Luiz Ejlli ishte i pari që regjistroi një këngë brenda mureve të shtëpisë dhe pas tij vjen edhe Armaldo Kllogjeri me këngën...