ARILENA ARA

Momente të Arilena Aras në “A Live Night”

Arilena Ara ishte artistja e parë e cila çeli siparin e “A Live Night”. Me vokalin e saj dhe performancat e zjarrta, një gjë është e sigurtë, Arilena i vuri flakën skenës. 

Arilena Ara në një rrëfim personal si kurrë më parë!

Ka startuar mbrëmjen e sotme program më i ri në ekranin e Top Channel, “A Live Night”, i cili është një format origjinal i Top Channel, Top Albania Radio dhe Top Music Awards dhe mban vulën e Ledion Liços. Një program që ka në qendër të tij artistët më të...

Arilena këtë të shtunë në “A Live Night”, ja çfarë këndon!

Arilena Ara padyshim që është një nga artistet që e kemi parë teksa rritet artistikisht dita-ditës. Suksesi i jashtëzakonshëm i këngëtares po e shndërron atë në një artiste që vërtet nuk njeh kufij. “A Live Night” ka premierën e tij këtë të shtunë, më 30 Prill në orën 21:00. Një prodhim origjinal...

Arilena Ara do të ‘djegë’ skenën e “A Live Night”!

Ashtu si tashmë e kemi mësuar, së shpejti në ekranin e Top Channel do të kemi mundësi të ndjekim emisionin më të ri, “A Live Night”. Një prodhim origjinal i Top Channel, Top Albania Radio dhe Top Music Awards. Prodhuar në Studiot e Top Albania Radio, ky është një format...

Arilena Ara çel siparin e “A Live Night” më 30 Prill!

Ashtu si tashmë e kemi mësuar, së shpejti në ekranin e Top Channel do të kemi mundësi të ndjekim emisionin më të ri, “A Live Night”. Një prodhim origjinal i Top Channel, Top Albania Radio dhe Top Music Awards. Këtë muaj nis një seri dokumentarësh muzikorë me artistët më të...

Arilena Arën tashmë do ta shohim në ekran dhe si moderatore!

Arilena Ara padyshim që është një nga artistet që e kemi parë teksa rritet artistikisht dita-ditës. Suksesi i jashtëzakonshëm i këngëtares po e shndërron atë në një artiste që vërtet nuk njeh kufij. Arilena pati një ‘boom’ me “Pop Art”, festivalin e mbajtur nga ajo, por edhe albumin me të njëjtin...

Arilena Ara shkëlqen në çdo projekt, tani do e shohim edhe në një fushë tjetër?!

Arilena Ara padyshim që është një nga artistet që e kemi parë teksa rritet artistikisht dita-ditës. Suksesi i jashtëzakonshëm i këngëtares po e shndërron atë në një artiste që vërtet nuk njeh kufij. Arilena pati një ‘boom’ me “Pop Art”, festivalin e mbajtur nga ajo, por edhe albumin me të njëjtin...

Artistët me rritjen më të madhe të javës…

Një sërë surprizash solli kjo javë në klasifikimin e “The Top List”. Disa nga projektet e artistëve më në zë janë rritur me shumë pozicione brenda një jave të vetme. Por kush janë ato? Arilena Ara me këngën e saj “E gjallë” është rritur me 69 vende nga java e...

Ja cilët janë artistët e Top 10 të kësaj jave!

Me çfarë surprizash jemi hasur në klasifikimin e “The Top List” këtë javë? Zbuloni artistët që janë pozicionuar në Top 10 të listës së 100 këngëve më të mira shqiptare për javën në të cilën ndodhemi… Vendi i parë për këtë javë shkoi për Yll Limanin me “Lshoja zanin”. Një...