MAJK

Majk, pas shumë javësh publikimi, sugjerohet për të hyrë me “Katile”

Ndërkohë që po përgatitet për të publikuar projektin e tij më të ri muzikor, duket se Majk vazhdon të korrë sukses edhe me projektet e tij të mëparshme muzikore. “Katile” është një projekt muzikor, të cilin Majk ka rreth 2 muaj që e ka publikuar, por duket se suksesin më...

Majk ngjitet me të dy projektet e tij muzikore në “The Top List”

Ai ka qënë në kryeartikut e mediave rozë përsa i përket jetës së tij personale, pasi vetëm pak kohë më parë ai është bërë babai i një djali por pavarësisht kësaj, Majk vazhdon të ketë vëmendjen kryesore edhe me projektet e tij muzikore. Gjatë kësaj jave, këngëtari i dashur i...

Majk ngjitet me të gjitha këngët në “The Top List”, futet edhe me këngën e re me Onat

Majk po korr një sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor shqiptar dhe këtë gjë e tregon më së miri interesi i publikut për të votuar artistin, të cilin këtë javë e kanë ngjitur sa më në majë të klasifikimit me të gjitha projektet muzikore që është në “The Top List”....

29 javë në klasifikim, “Ajo” e Ghetto Geasy dhe Majk, ende sukses

Edhe pse ishte një ndër hitet e kësaj vere, duket se “Ajo” e Ghetto Geasy dhe Majk, ende vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe të votohet vazhdimisht nga fansat edhe në këto ditë të ftohta të dimrit. Kanë kaluar 29 javë që nga koha kur bashkëpunimi i dytë...

Majk super sukses me “Fund” në “The Top List”

“Fund” është projekti i fundit muzikor i Majk, i cili po korr një sukses të jashtëzakonshëm edhe pse ka vetëm dy javë që ka dalë në treg. Kjo javë e ka renditur artistin mjaft mirë në “The Top List”, duke u ngjitur me 34 pozicione. E pozicionuar në vendin e...