GETINJO

Këto janë 5 këngët që janë ngjitur me më shumë pozicione këtë javë!

Edhe kjo javë ka sjellë ndryshime të mëdha sa i përket pozicionimit të këngëve në listë, nisur që nga kreu i listës. Disa prej projekteve muzikore kanë marrë një mbështetje të madhe nga fansat, votat e të cilëve i kanë ngjitur sa më në majë të listës. Bashkëpunimi mjaft i...

Mozzik dhe Getinjo të dy në “The Top List” këtë javë me hyrje të reja!

Dy vëllezërit Mozzik dhe Getinjo, kanë hyrë të dy këtë javë në klasifikimin e “The Top List”. Të dy ata me projektet e tyre. Mozzik ka publikuar këngën e tij “Shko” dhe Getinjo nga ana tjetër ka lançuar “Real”. Të dy ata janë në njëfarë mënyre këtë javë do të...

“Mono” vazhdon në krye por shkundet “Top 5”!

Edhe këtë javë, bashkëpunimi i Alban Kondit, Bojken Lakos dhe Kastro Zizos, “Mono”, vijon të jetë kënga më e dëgjuar edhe më e votuar. Votat e publikut e kanë shpallur “Mono” kryesuesen e klasifikimit të “The Top List” për të tretën javë rresht. Ndërkohë që vendi i parë mbetet i...

Kush është ngjitur më shumë këtë javë?

Kjo javë është hasur me ndryshime të mëdha sa i përket pozicionimit të këngëve. Publiku ka vijuar të mbështesë me shumë fanatizëm artistët e tyre të preferuar, duke i ngritur sa me më shumë pozicione në listë. Projekti që është votuar më shumë për këtë javë është bashkëpunimi i Stresi...

Shkurt “i gjatë” me hyrje të reja!

Edhe pse muaji shkurt është me më pak ditë krahasuar me muajt e tjerë, publikimet e reja muzikore kanë krijuar përshtypjen se ky muaj është i gjatë dhe kjo për shkak të punës së madhe që artistët janë duke bërë këtë periudhë. Gjatë dy javëve të para të muajit shkurt,...

Kush e ka lënduar kaq shumë Getinjon?!

Getinjo është një tjetër artist që sapo ka publikuar prurjen e tij më të re muzikore, të cilën ka vendosur të titullojë “P9”. Sugjerimet e publikut e kanë bërë këtë këngë menjëherë pjesë të klasifikimit, duke e renditur në vendin e 99-të. Për instrumentalin e saj është kujdesur producenti DJ...

Ja cilët artistë të klasifikimit janë në Top Listën e karantinës

Pavarësisht efekteve negative që karantina ka shkaktuar, ka patur edhe gjëra pozitive. Së pari thuajse të gjithë po kalojnë disa ditë të mrekullueshme pranë familjarëve të tyre dhe së dyti artistët kanë vendosur të zbulojnë më shumë rreth jetës së tyre familjare por edhe të gjenden pranë fansave të tyre...

Getinjo bëhet emocional…

Getinjo ka vendosur të vijë me një projekt të ri muzikor, përmes të cilit ka përcjellë shumë emocione. “Une” mban titullin kjo prurje e re, e cila ka ardhur sigurisht nën logon e “2Euro Music”. Në tekstin e kësaj kënge, artisti ka treguar peripecitë që ka kaluar dhe endrrat që...

Kreu ngelet pak a shumë i njëjti por ka një hyrje të re në “Top 5”.

Kjo javë vazhdon të mbetet e qetë sa i përket uljeve dhe ngritjeve të projekteve muzikore në klasifkimin e “The Top List”. Vetë kreu nuk ka ndryshuar aspak nga java e kaluar, ku është “Bakllava” e Butrint Imeritdhe Gjikos, ajo që nuk është mposhtur këtë javë. Kjo është java e...