BLLEKI

Blleki e ka me dikë që “s’i kërcet”, zbuloni se me kë!

Reperi Blleki ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Kujt pi kerset”, e cila është bërë menjëherë pjesë e klasifikimit në “The Top List”. Një titull mjaft interesant ky për një këngë kaq interesante. Blleki duket se në këtë projekt ka ardhur me nota shumë të forta...

Kreu nuk ndryshon, po aq edhe “Top 5”

Vin Veli dhe Lorè ia kanë dalë të jenë edhe këtë javë të preferuarit e publikut shqiptar me projektin e tyre muzikor, “Tonight”. Java e kaluar ishte vërtet një surprizë për dyshen e talentuar, e cila u ngjit me 75 pozicione dhe u rendit në kreun e listës. Fansat janë...